Bu terimler şu adresteki İnternet forumunun kullanımını yönetir:
https://sktir.com .
BAĞLANMA ETKİSİ.
Bu, sizinle bu web sitesi (biz, biz, Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluş) arasında bağlayıcı bir anlaşmadır. Bu İnternet sitesini kullanarak, bu Kullanım Koşullarına uymayı kabul etmektesiniz. Herhangi bir zamanda bu Kullanım Koşullarını kabul edilemez bulursanız, Siteyi derhal terk etmeli ve tüm kullanımını durdurmalısınız.

GİZLİLİK POLİTİKASI.
Gizliliğinize saygı duyuyoruz ve kişisel bilgilerinizin işlenmesini kontrol etmenize izin veriyoruz. Mevcut gizlilik politikamızın tam bir beyanı web sitemizde bulunabilir. Gizlilik politikamız, bu referansla bu Sözleşmeye açıkça dahil edilmiştir.

ASGARİ YAŞ.
Bu siteye erişmek ve katılmak için en az 18 yaşında olmalısınız. En az 18 yaşında olduğunuzu ve bu Sözleşmeye yasal açıdan girebileceğinizi garanti ve taahhüt etmektesiniz.

KAYITLAR VE POSTALAR.
Bizden abone olma veya kaydolma seçeneğiniz vardır, ancak zorunluluğunuz yoktur. Bunu yaparsanız, bizden ticari nitelikte daha fazla e-posta almayı kabul etmiş olursunuz.

E-POSTA İLETİŞİMLERİ.
Bizimle iletişime geçtiğinizde, bizden e-posta yanıtları almayı açıkça kabul ve rıza gösterirsiniz. Bu e-posta iletişimleri ticari veya ticari olmayan nitelikte olabilir. Ticari olmayan e-postalar, idari sorunları ve bu Koşullarda, Gizlilik Politikasında veya diğer site belgelerinde yapılan değişikliklerin duyurularını içerebilir, ancak bunlarla sınırlı değildir.

FİKRİ MÜLKİYET YASALARINA UYUM.
Siteye erişirken, başkalarının fikri mülkiyet haklarına saygı göstermeyi kabul etmektesiniz. Siteyi kullanımınız her zaman telif hakkı sahipliği ve fikri mülkiyetin kullanımına ilişkin yasalara tabidir ve bunlara tabidir. Herhangi bir üçüncü tarafın telif haklarını, ticari markalarını veya diğer fikri mülkiyet veya mülkiyet haklarını ihlal eden herhangi bir bilgi veya içeriği (toplu olarak, İçerik) gerçekleştirmemeyi, iletmemeyi veya başka bir şekilde dağıtmamayı kabul edersiniz. Telif hakkı sahipliği ve fikri mülkiyetin kullanımıyla ilgili yasalara uymayı kabul etmektesiniz ve sağladığınız veya ilettiğiniz veya sağlanan veya ilettiğiniz herhangi bir İçeriğin neden olduğu herhangi bir ilgili yasanın ihlalinden ve üçüncü taraf haklarının ihlalinden yalnızca siz sorumlu olacaksınız. Kullanıcı Kimliğiniz kullanılarak iletilir. Herhangi bir İçeriğin herhangi bir yasayı veya üçüncü taraf haklarını ihlal etmediğini kanıtlama yükümlülüğü yalnızca size aittir. Tarayıcı botumuz tarafından çeşitli kaynaklardan yapılan her gönderiyi izlememiz mümkün değildir, ancak GEÇERLİ ihlal bildirimlerine yanıt verme ve uyumlu olduğumuz telif hakkı yasaları kapsamında uygun önlemleri alma politikamız, telif hakkı konuları TELİF HAKIMIZ uyarınca işlenir. Sayfanın alt menüsündeki TELİF HAKKI POLİTİKASI bağlantısı üzerinden ulaşabileceğiniz POLİTİKA.

UYGUNSUZ İÇERİK.
(a) iftira niteliğinde, karalayıcı, müstehcen, pornografik, taciz edici veya tehdit edici; (b) ceza gerektiren bir suç teşkil edebilecek, hukuki sorumluluğa yol açabilecek veya geçerli herhangi bir yerel, eyalet, ulusal veya yabancı yasa veya düzenlemeyi başka bir şekilde ihlal edebilecek davranışları savunan veya teşvik eden; © reklam yapar veya başka bir şekilde fon talep eder veya mal veya hizmet talebidir; veya (d) diğer kullanıcılara tıbbi tavsiyelerde bulunur. Siteyi kullanarak bu tür herhangi bir materyalin alınmasını, iletilmesini veya diğer dağıtımını sonlandırma ve varsa bu tür materyalleri sunucularından silme hakkını saklı tutarız. Bu Koşulların veya yürürlükteki yasaların herhangi bir ihlalinin araştırılmasında herhangi bir kanun uygulayıcı görevli veya kurumla tam olarak işbirliği yapmayı amaçlıyoruz.

FİKRİ MÜLKİYET YASALARINA UYUM.
Siteye erişirken, yasalara uymayı ve başkalarının fikri mülkiyet haklarına saygı göstermeyi kabul etmektesiniz. Siteyi kullanımınız her zaman telif hakkı sahipliği ve fikri mülkiyetin kullanımına ilişkin yasalara tabidir ve bunlara tabidir. Herhangi bir üçüncü tarafın telif haklarını, ticari markalarını veya diğer fikri mülkiyet veya mülkiyet haklarını ihlal eden herhangi bir bilgi veya içeriği (toplu olarak, İçerik) gerçekleştirmemeyi, iletmemeyi veya başka bir şekilde dağıtmamayı kabul edersiniz. Telif hakkı sahipliği ve fikri mülkiyetin kullanımına ilişkin yasalara uymayı kabul etmektesiniz ve sağladığınız veya ilettiğiniz veya sağlanan veya ilettiğiniz herhangi bir İçeriğin neden olduğu herhangi bir ilgili yasanın ihlalinden ve üçüncü taraf haklarının ihlalinden yalnızca siz sorumlu olacaksınız. hesabınızı kullanarak iletilir.

GARANTİ YOK.
BURADA TÜM GARANTİLERİ REDDEDERİZ. SİTEMİZİ HERHANGİ BİR GARANTİ VERMEDEN OLDUĞU GİBİ KULLANILIR YAPIYORUZ. SİTENİN VEYA HİZMETİN KULLANIMINDAN VEYA KULLANILAMAMAKTAN KAYNAKLANAN HERHANGİ BİR ZARAR VEYA KAYIP RİSKİNİ SİZ KABUL EDERSİNİZ. KANUNLARIN İZİN VERDİĞİ MAKSİMUM ÖLÇÜDE, SİTE İLE İLGİLİ AÇIK VEYA ZIMNİ HER TÜRLÜ GARANTİYİ AÇIKÇA REDDEDERİZ. SİTE VEYA HİZMETİN İHTİYAÇLARINIZI KARŞILAYACAĞINI VEYA SİTE VEYA HİZMETİN KESİNTİSİZ VEYA HATASIZ OLACAĞINI GARANTİ ETMEMEKTEDİR.

SINIRLI SORUMLULUK.
SİZE KARŞI SORUMLULUĞUMUZ SINIRLIDIR. YASALARIN İZİN VERDİĞİ MAKSİMUM ÖLÇÜDE, HİÇBİR DURUMDA HERHANGİ BİR ZARARDAN (ÖZEL, ARIZİ VEYA DOLAYLI HASARLAR, KÂR KAYBI VEYA VERİ KAYBI, BUNUNLA İLGİLİ OLARAK, ZARARLAR) SİTE KULLANIMINIZDAN VEYA BİZİM TARAFIMIZDAN SİZE SAĞLANAN BAŞKA MATERYALLER VE HİZMETLERDEN KAYNAKLANAN VEYA BAĞLANTILI OLARAK. Bu sınırlama, zararın sözleşmenin ihlali, haksız fiil veya diğer herhangi bir yasal teori veya eylem biçiminden kaynaklanıp kaynaklanmadığına bakılmaksızın uygulanacaktır.

BAĞLI SİTELER.
Herhangi bir üçüncü taraf web sitesi veya materyali üzerinde hiçbir kontrolümüz ve sorumluluğumuz yoktur. İnternet siteleri Site ile bağlantılı olabilecek birkaç ortakla çalışıyoruz. Bu ortak ve bağlı sitelerin içeriği ve performansı üzerinde hiçbir kontrolümüz olmadığı için, bu tür siteler tarafından sağlanan bilgilerin doğruluğu, güncelliği, içeriği veya kalitesi hakkında hiçbir garanti vermiyoruz ve kasıtsız, sakıncalı, yanlış olma konusunda hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz. , bu sitelerde bulunabilecek yanıltıcı veya yasa dışı içerik. Benzer şekilde, zaman zaman Siteyi kullanımınızla bağlantılı olarak, üçüncü şahısların sahip olduğu içerik öğelerine (web siteleri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) erişiminiz olabilir. Doğruluk, güncellik, içerik hakkında hiçbir garanti vermediğimizi ve bunlarla ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi kabul ve beyan edersiniz

YASAK KULLANIMLAR.
Siteyi izin verilen kullanımınıza belirli kısıtlamalar getiriyoruz. (a) size yönelik olmayan içeriğe veya verilere erişim veya erişim yetkiniz olmayan bir sunucu veya hesapta oturum açma; (b) Sitenin veya ilgili herhangi bir sistem veya ağın güvenlik açığını araştırmaya, taramaya veya test etmeye veya uygun yetkilendirme olmaksızın güvenlik veya kimlik doğrulama önlemlerini ihlal etmeye çalışmak; © Siteye bir virüs gönderme, aşırı yükleme, sel, spam gönderme, posta bombalama, çökme veya Sitede bir DDOS saldırısı başlatma dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir kullanıcıya, ana bilgisayara veya ağa verilen hizmetlere müdahale etmek veya müdahale etmeye çalışmak ; (d) Promosyonlar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere istenmeyen e-posta göndermek için Siteyi kullanmak, veya ürün veya hizmet reklamları; (e) herhangi bir e-postada veya Siteyi kullanan herhangi bir gönderide herhangi bir TCP/IP paketi başlığını veya başlık bilgisinin herhangi bir bölümünü taklit etmek; veya (f) Siteyi sağlarken kullandığımız kaynak kodlardan herhangi birini değiştirmeye, tersine mühendislik yapmaya, kaynak koda dönüştürmeye, parçalara ayırmaya veya başka bir şekilde azaltma veya insan tarafından algılanabilir bir biçime indirmeye teşebbüs etme. Herhangi bir sistem veya ağ güvenliği ihlali, sizi hukuki ve/veya cezai sorumluluğa tabi tutabilir.

TAZMİNAT.
Bazı eylem ve ihmalleriniz için bizi tazmin etmeyi kabul ediyorsunuz. Bizi, bağlı kuruluşlarını, memurlarını, yöneticilerini, çalışanlarını, danışmanlarını, acentelerini ve temsilcilerini her türlü üçüncü şahıs iddiası, kaybı, yükümlülüğü, zararı ve/veya masrafından (makul avukat ücretleri dahil) tazmin etmeyi, savunmayı ve zarar görmemesini sağlamayı kabul etmektesiniz. ve Siteye erişiminizden veya Siteyi kullanımınızdan, bu Kullanım Koşullarını ihlal etmenizden veya hesabınızın diğer herhangi bir kullanıcısı tarafından herhangi bir fikri mülkiyet veya herhangi bir kişi veya kuruluşun diğer haklarını ihlal etmenizden kaynaklanan maliyetler. Bu tür herhangi bir iddia, kayıp, yükümlülük veya talep hakkında sizi derhal bilgilendireceğiz ve bu tür herhangi bir iddia, kayıp, yükümlülük, hasar veya maliyeti savunmak için masrafları size ait olmak üzere size makul yardımı sağlayacağız.

BÖLÜNEBİLİRLİK; FERAGAT.
Herhangi bir nedenle, yetkili bir mahkeme, bu Kullanım Koşullarındaki herhangi bir hüküm veya koşulun uygulanamaz olduğunu tespit ederse, diğer tüm hüküm ve koşullar etkilenmeyecek ve tam olarak yürürlükte kalacaktır. Bu Kullanım Koşullarının herhangi bir hükmünün ihlaline ilişkin hiçbir feragat, aynı veya diğer herhangi bir hükmün önceki, eşzamanlı veya sonraki ihlallerinden feragat edildiği anlamına gelmez ve yazılı olarak yapılmadığı ve yetkili bir kişi tarafından imzalanmadığı sürece hiçbir feragat geçerli olmayacaktır. feragat eden tarafın temsilcisi.

LİSANS YOK.
Sitede yer alan hiçbir şey, tarafımıza veya herhangi bir üçüncü tarafa ait olan ticari markaları, hizmet markalarını veya logoları kullanmak için size bir lisans verdiği şeklinde anlaşılmamalıdır.

DEĞİŞİKLİKLER.
Bu Koşulları değiştirme hakkını saklı tutarız. Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak önemli olduğunu belirlediğimiz böyle bir değişiklik yapmaya çalışırsak:

Bir değişiklik yapılacağı gerçeğini web sitesinde yayınlayın.

Yetkili bir mahkemenin bu Değişiklik hükmünü geçersiz kılması durumunda, bu Değişiklik maddesi bu anlaşmanın bir parçası olarak feshedilecektir. Şartlardaki tüm değişiklikler ileriye dönük olacaktır.