Yıl:2011-2013 Empires & Allies Yeniden (Klasik PC Sürüm)

Bir dönemin en popüler oyunlarından olan Empires & Allies şimdi yeniden online oynamanız için düzenlendi.
Empires1.PNG

Açıklama

Empires & Allies , Zynga’nın ilk savaş ve strateji oyunu olan,feshedilmiş bir sosyal ağ oyunudur . [1] [2] Zynga’nın Los Angeles stüdyosunun ilk sürümü olan oyun, 1 Haziran 2011’de on iki dilde piyasaya sürüldü. [1] G4TV.com yazarı Jake Gaskill, sürümü “bugüne kadar herhangi bir Zynga oyununun en büyük lansmanı” olarak nitelendirdi. ". [2] Empires & Allies, lansmanından sonraki haftalar içinde Facebook’ta en popüler dördüncü oyun oldu veHaziran ayının üçüncü haftasında aylık 33 milyon aktif kullanıcıya ulaştı. [3] Oyun ücretsiz bir oyunduoyun, yani oynamanın hiçbir maliyeti yoktu, ancak oyuncular premium içerik satın alma seçeneğine sahipti. Oyun 17 Haziran 2013’te çevrimdışına alındı. (Yani oyun kapatılmıştı)

Kapandığı 2013 yılından bu yana hala popülerliğini koruyup özleniyor. Farklı ve bilinçli hile yolları ile bir çok kullanıcıyı Çevrimiçi hile botları ve özellikle Cheat Engine ile tanıştıran bir oyundu…

Neler Gerekli

Nasıl Oynanır

İndirme linkinden oyun kurulum dosyasını indirip yüklemeyi başlatın.
Yükleme esnasında size sunulacak Chromium ve C++ program dosyalarının indirilip kurulma onayını verin ve yüklemeyi tamamlayın.
Kurulum, PC masaüstüne bir başlatma simgesi koyacaktır, çift tıklayın ve oyunu başlatın.
Yeni oyuncu veya mevcut oyuncu başlangıçlarından birini seçip oyunun açılmasını bekleyin.

İşte oyun içinden bazı görseller:

Bir sorun yaşarsanız yorum yapmaktan çekinmeyin.
İyi oyunlar…

5 Likes

Vay be, ne oyundu ama! Ellerine sağlık.

1 Like

Çook geç kalmış bir konuydu, ancak fırsat bulup paylaştım.
Teşekkürler…
Hatırlayıp da içlenmeyen yoktur sanırım bu oyunu…

1 Like

Kodlarını veya çalışmayı merak edenler için GitHub sayfasını bırakıyorum. Konuya dahil edilse daha iyi olurdu. alpha 0.05a sürümünde biraz yardım etmiştim ama sonradan okuldan dolayı bakamamıştım ve takip etmeyi de bıraktım. Oynanabilir bir ön sürüm çıkarmış olmaları gayet güzel bir haber. Ayrıca gelişmesini isteyen arkadaşlar GitHub üzerinde bulunan discord sayfaları üzerinden destek verebilir ve sorularınızı sorabilirsiniz. Türk kanalı da mevcut.

1 Like

Konuyu dağıtmamak için ve merak edenlerin mevcut çalışma üzerindeki bağlantıları takip edebileceklerini varsaydığım için bu ayrıntı reklamını vermedim.

Nihayetinde oyun sadece bir klasik ve bilinenlerin haricinde yeniliği olmayan bir konudan ibaret…

1 Like

bu oyunun hilesi varmı acaba

1 Like

Hile ile alabileceğin Empire Point (Oyun nakit - cash) 90.000 ve yanılmıyorsam zırhlı zodiac (Kraken vs) itemler de var.

Farklı olarak itemleri çoğaltmak gerekebilir zira soru şu; Kime karşı? İtemler oyunun aktif olduğu dönem gibi online kullanılıp oynanacak tarzda olmaya bilir, tüketmek de olası, geri yüklemek, sıfırlamak da, baştan başlamak da seçenekler arasında…

Yine de oyuna hile yapmak, Flash ve cmd üzerinden mümkün olabilir… (Eski videoları izleyin zira sunucu aynı olmasa da kodlar muhtemelen aynıdır) …

2 Likes

aylin hanım bana acil mesaj atabilirmisiniz rica etsem mühim bir konu

Böyle bir ekran çıkıyor açılmıyor oyun. Ne yapmam lazım?

flash player ındır

@AylinCE lütfen bana dönüş yapın çok kısa bir olay var lütfen

1 Like

Ama flash player var zaten bilgisayarımda

o simge ona işaret sanırsam. yanlış yönlendirmek istemem ama ben böyle biliyorum yinede sor hocam sen yetkili birine

1 Like

Konu güncellendi:

Flash Player “F” hatası için konu içindeki Flash Player’ları indirip yükleyin ve güçlü oynatım için Shockwave Flash’ı da indirip yükleye bilirsiniz.

2 Likes

Yazılı tüm meteryallerde (Cash, Coins, Resource, savaş araçları itemleri vs. vs) hepsinin hilesi açık, oyun içinde ve oyun dışında mevcut.

Hilesini isterseniz yazın yoruma, konuya ekleyeyim…

3 Likes

çok iyi olur abla <3
sabırsızlıkla bekliyorum

1 Like

Maziye götürdün beni :slight_smile:

1 Like

İşte en çok yaptığımız elit birim kodları ile hile konusu (Bu versiyonda işler biraz daha kolay :wink: )

2 Likes