Yemek sepeti hilesi

Yemek sepetinde güncel olarak kullandığım bir hileyi paylaşayım sizinle ilk oladak 0 dan hesap aciyoruz gerekli e posta adres ekledikten sonra ödeme sayfasina gelmeden kuponlarim kismina gelip YEMEK20 yazıyorsunuz otomatik olarak 20 tl düsüyor bana bi de ilk siparise hem gönderim ücreti istemiyor hemde 20 tl.de indirim uyguluyor böylelikle 40 tl kar etmis oluyorsunuz.

Simdi sorun su her tel numarasi sadece 1 defa kullanilabiliyor acaba devamliligi saglamak icin fake onay yapabilecegimiz sahte no olusturabilecegimiz bir yöntem mevcutmudur gelen sifreyi uygulamaya girmek icin tesekürler

kac tl üstüne 20tl indirim var

1 Like

Örnegin 30 tl lik yemek söyledin 10 liraya geliyor birde bazi restoranlarin %50indirim günlerini yakalarsan 5 kislik menüyü toplam 100 lira vermek yerine 34 35 liraya kaparsin

Unutmadan söyleyim sadece online ödemelere mevcut bu yöntem arkadaslar

tesekkürler bilgi icin

Sahte numara alabileceğin bir yöntem mevcut.

https://5sim.net

sitesinden istediğin her numarayı alabilirsin her ülkeden 1 yıl önce 10tl yüklemiştim baya fake whatsapp falan kurdum netflix vs hala numara alabiliyorum ucuz numaralar bir bak derim

1 Like

sen buraya parayı nasıl attın merak ettim

Pokupo ödeme yönteminde Kart girme yeri var isteğe bağlı kripto para ile de yükleyebiliyorsun yüklemek istediğin rakamı yazdıktan sonra create invoiceye 2 kere basıyosun ödeme yerine aktarıyor ordan hallediyorsun.

teşkkürler