Yasaklanma (BAN) Riskli oyunlara başlama yöntemi!

Ban (Yasaklanma) riski olan oyunlarda hile yapmadan önce ya fake hesap kullanacaksınız, yada aşağıda anlatılan yöntemi kullanacaksınız…

Yönteme ek program (app) Parallel Spaces.
Şayet bu programa oyununuzu entegre eder ve program içinde oyununuzu açıp oynarken banlanırsanız, Parallel Spaces size en baştan başlama şansı verir!
Bunu yaparken rasgele google username veya telefon id belirleyip yapar…

Gerekli olanlar:
**Parallel Spaces

Ve uygulamanın sizi yönlendireceği 64 bit uygulama çalıştırma eklentisi (Bilgi aşağıda)

Nasıl Yapılır:

1. Paralel Space’yi kurun ve açın.

2. Uygulamanın isteyeceği 3 izni verin…

3. İlk açılışta kendi belirlediği uygulamaları seçmiş olacak (Whatsapp, Google vs) siz onu tek seçime düşürün ve onaylayıp başlayın.

4. “+” ile görünen ve “Uygulama Ekle” kutusuna tıklatıp, açılan listeden oyununuzu seçip onaylayın.

5. Listeye eklenen oyun simgenize tıklayın; Bu ilk başlangıç ise PS size alt eklentisi olan 64 bit oyun açma uygulamasını yüklemenizi isteyecek,
    yönlendirmeyi onaylayın, yükleyin ve oyunu Parallel Space ekranından açın oynayın.

6. Belli bir seviye, hile veya kontrolü tamamlayana kadar, oyuna Parallel Space ekranından girin. Risk yoksa (ki muhtemelen vardır değil mi?) Oyunu ana hesaplarınızı ( Google Play veya Facebook) entegre ederek devam edebilirsiniz.

7. **Oyun Banlanırsa:
    Şayet banlanırsanız, Parallel Space’nin kurulum amacını kullanma zamanınız gelmiştir…

7_1) Parallel Space’nin "Uygulama Bilgileri"ne girin ve “Depolama” menüsü altında “Depolama Verilerini Temizle” butonuna tıklayıp uygulayı sıfırlayın. Ardından yukarıdaki 2,3, ve 4’üncü adımları tekrarlayıp oyuna yeniden başlayın…

Not: Bazı durumlardaarda hile sınırlarını aşmanız gereken (Daha az müdahale işinize yaramayan durumlar gibi, hilesiz oynamaya yakın…),
hile gerektiren oyunlarda banlanma kaçınılmaz olur…
Bu tür durumlarda da oyun sürekli “Ban” hakkını kullanır.
Onlarca Fake hesap kaybetmek yerine, Parallel Space’yi kullanmak, size yardımcı olacaktır,
Aksi durumda hilesiz oynamak da var oyunu veya oyunu Mod’layıp hile sınama kodlarını etkisiz ((Anti-Ban modu yapmak, (Cheat.Checked=false)) kılmak da var… Bilgi ve deneyiminize göre seçim sizindir.

İyi Oyunlar…

3 Likes

Teşekkür ederim benim bir hesapta ip ban yemişti bu yöntemle yeni hesap açma şansım olur belki

1 Like

İşte bu durumu yaşadığım zamanlarda (Oyun telefonda bir daha açmadığında kendisini, zira inadına oynamak istediğim bir oyundu :wink: ) Parallel Space’nin farklı serveri her seferinde açtı oyunu.
Oyunu sıfırdan yükle ve sadece PS içinde oyna…
Opps… Eksi bir yönü var konu içinde unuttum belirtmeyi: Oyun ićinde çok takılırsan, oyun kasmaya başlar, PS nin kullandığı bellek sınırlı, 5-10 dakika sonra oyunu kapatıp tekrar açın…

2 Likes

Birkaç buna benzer uygulama denedim bir iki tanesinde hile kullandim adamlar haklı ban attılar ama bir hesabimda bir milim bile hile kullanmadim adamlar ona bile ban attı benim oyuna girdigimi anladılar galiba :grin::grin:

2 Likes

Bu tür oyunlarda anticheati bloklayip auto banı kapatabiliriZ.

1 Like

Ustam anti cheat i bir ara bende bulmuştum da şimdi nasıl olduğunu unuttum valla :relaxed::relaxed:

library dosyalarindan bulup kapattigimiz zaman herhangi bir sıkıntı olmaz.(biraz derine inmek lazim :blush:)

2 Likes

Bu konu hakkında senden de bir eğitim alırız ozaman ustam ne dersin

1 Like

Hertürlü konuda kardeşim bilgimizce :blush:

2 Likes

Bu iyi oldu teşekkürler ustam :hugs::grin::relaxed:

Ayrica çoğu oyunlarda log sistemi var bütün aşamalari kaydedip servera gönderiyor bununda kapatilmasi lazim.

1 Like