Xiaomi mi 10t Root Atma

Herkese merhaba arkadaşlar Xiaomi mi 10t cihazıma Root atmak istiyorum gerekli bilgiyi ve araçları bilen birisi yardım edebilirmi bana acaba ?

2 Likes

Bootloader kilidini actinizmi

Evet açık sadece PC üzerinden Back-Up dosyaları falan yüklenmesi kaldı

Recovery dosyası kaldı birde yüklenmesi için

Ama pek guvenemedim kendi forumunda falan yayınlanmamış recovery dosyaları

Konu ile alakasız olacak ama root atmanızı önermem. Çünkü ciddi güvenlik açıkları çıkacaktır. Samsung için risk daha az iken, xiaomi tehlikeli durumda.

Bu basit bir yol. İstediğiniz her şeyi rootlu gibi çalıştırabilirsiniz.

1 Like

Bende daha önceden aldığım bütün cihazları Rootlardım ama şimdi sanal makina kurup devam ediyorum hem açık vermemiş oluyorum cihaza hemde kafam rahat :slight_smile:

Amaç hile yapmak ise 8x Sandbox kur devsm et :slight_smile:

1 Like

Yardımcı olduğunuz için teşekkürler ben bi sanal makineyi denerim eğer verimli olursa Root atmadan hile yaparım rahatlıkla

Bende xiomi almayı düşünüyorum ama yurt dışı kaçak yani acaba kendim içine imei çakabilirmiyim kolayca ?

1 Like

Videoları var ve kolay yapımı ama bence teknomehmet isimli satıcıya bak orda hem uygun hemde herşeyi hazır bir şekilde sana ulaştırıyor cihazı

Telefon olarak ne alacaksın yeni xiaomilerin çoğuna imei atılmıyor atılanada zor atılıyor

1 Like

oppo da olabilir xiomide henüz karar veremedim limit 5.5 ama

5.5 ise limit oneplus öneririm

1 Like

Hiç bakmadıgım bir telefon oneplus da kullanan varmı uzun vade

Android’in iPhone’u diyebilirim çok telefon çıkarmazlar ama sağlam telefon çıkarıyorlar.

1 Like

Eger oyun oynucaksan mi10t veya mi10t pro dan vazgecme bootloader kilidi aciksa cok kolay root atiliyor dosyalari bende mevcut bana ozelden ulas

1 Like

Çözümü Burada Xiaomi Modelleri İçin Geçerli.

Konu Soru & istek yerine taşındı

Çözüldü Konu Kilit :lock: