X8 Sandbox Sıfır sıkıntılı Gameguardian Kurulumu

Güncelleme : Çok sayıda reklam şikayeti geliyor bunun için 2 seçenek var

@blacksupra arkadaşımızın paylaştığı link reklamsız apksı.

https://dl.sbenny.com/d4153ff9ee231aad

1. Ya üye olacaksınız
  2. Ya da Mod lu apk bulmanız gerekiyor.

Tercihler size kalmış.

Merhaba herkese, aranızda benim telefonum gibi Root işlemi kabul etmeyen cihazlar varmı bilmiyorum ama size çok güzel bir program buldum kendimi bunu kullanıyorum. benim telefonum root kabul etmiyor bu yüzden uzun arayışlar sonunda bu programı buldum ve gayette kullanışlı.
Bir nevi program Bilgisayarda kullandığımız Memu gibi çalışıyor.

Video çekmedim bunun için cihazı telefonumdan silmem gerekiyordu Bir kaç oyunda kayıtlı hileler olduğu için bunu yapamadım kusura bakmayın.
İndirmek için : Bu Link de bulunan apk kurun.
Sonra indirdiğiniz program Telefonunuzda 8x Sandbox diye sanal telefon oluşturucak ve kendinden rootlu hatta google play ve facebook bağlantılarını yaparak save dosyalarının Sanal makinadan Kendi orjinal Telefonunuza aktara biliyorsunuz.

6 Likes

Bu yöntem diğer konuya dahil edilmiştir. Eline sağlık @KaraSakaL

3 Likes

install failed older sdk hatası alıyorum sürekli uygulamaları ekleyemiyorum varmı bunun bir çözümü acaba

1 Like

Önce oyunu telefonunda aç, daha sonra 8x install yap direk google play den indirir indirmez programa klonlamaya çalışma hata vermez. :slight_smile:

evet öyle yaptım zaten de yine de hata veriyor wolvesville diye bir oyun oynuyordum onda hata vermedi mesela fakat dawnblade oyununu ilk yüklemiyordu sonra yükledi open dedim bu sefer install ederken o hatayı verdi hiç bir yerde de çözümü yok :confused:

1 Like

Dawnblade bende yükleyemedim. Onun hilesini bilgisayarda yaptım :grin:

Benim de geldi aklıma dedim pcde yapayım mailden bağlayıp telefona aktarırım diye de bluestackse kurdum parallel spaceyi tıklıyorum direkt kapanıyor X8 Sandbox kurdum oda bir hata verdi açılmadı sürekli bir sorunlarla boğuşuyorum :smiley: varsa verebileceğin bir tavsiye
memnuniyetle dinlerim

1 Like

bu arada aklıma nasıl gelmedi daha önce anlamadım gittim root attım bluestacksa kurdum şuan denicem hileyi oh şükür ya sonunda :smiley:

1 Like

Bunun için en iyi program MEmu kendinden rootlu bluestackse bazen root işlemi sırasında kanser ede biliyor insanı. Ufak bir taktik :). Bütün itemlerini aynı şekilde yükselte bilirsin xp tarat değiştir mantığı ile :slight_smile:

aynen öyle sıkıntı yarattı fakat çözdüm o sıkıntıyı da uzun zamandan beri cheat engine deneyimim olduğu için düz mantık şeyler yapabiliyorum tarat değiştir mantığı olmayan yerlerde değeri 1 arttırıp o sonucu bulmaya çalışıyorum falan çok şeyler var uygulama da %2sini falan anca biliyorumdur uzun bir eğitim videosuna denk gelirsem kaçırmam asla

1 Like

Bir şey sorcam bu uygulama aracılığı ile keylogger/stealer tarzı uygulamalar indirirsek asıl telefondaki hesaplarım çalınmaz değil mi?

Çalınır. Bu program engelleyici bir sistem değil. Yüklediği her şey sizin sisteminizde çalışıyor. Bu sebeple emulatorden yapın tehlikeli işleri

Murat hocam bilgisayarım yok maalesef emülatör kullanamıyorum şimdi benim böyle sanal bir telefon uygulamasına ihtiyacım var asıl telefondaki hesaplarım calinmadan kullanabileceğim

Telefonuna 2. bir sistem kurabilirsin. windows 10 dahil. benim tavsiyem BootManager kullanarak bir android daha kurmak sisteme. Bu sayede telefonunda 2 farklı sistemin olur ve risklileri 2. kısımda halledersin.

1- Telefonun işlemcisine göre çökme olabilir. Yedek almakta fayda var.
2- BootManager nedir tam olarak bilgi edinmelisin.

Teşekkürler yardımcı oldu

Play store’den uygulama indirilmiyo hata veriyo

play store den indirmeyeceksiniz normal telefona indirip bu cihaza ekleyeceksiniz direk storeden inmez

normal telefona indirip oraya yüklemeyi denedim bu sefer farklı hata veriyo

ilk once indirdigin uygulamayi telefonda acip calistir 1 2 dk sonra diger tarafa aktar direk indirip aktarirsan hata veriri Ve bazi oyunlarda direk hata veriyor ben 2 oyuna denk geldim o sekilde

Play oyunları yükleyemiyorum hata veriyor ne yapmalıyım