World War Doh Mana Hilesi

Heyecanlı, kaos dolu ve komik yeni Gerçek Zamanlı Strateji oyunu World War Doh’da ordunu kur ve rakiplerine hükmet !

Zorlu PvP kart savaşlarında rakiplerini yenmek için Komutanını kontrol et. Oyundaki tek hedefin başkalarının hayallerini yıkmak! :smiling_imp: Nihai desteyi oluşturmak için düzinelerce eşsiz kartı topla ve yükselt, ardından birliklerinle savaşa git! En iyi olabilmek için gerekli niteliklere sahip misin?

Keşfedilmeyi bekleyen çok sayıda stratejiyle World War Doh seni her turda zorlayacak! Komutanının destansı ordusuyla dünyayı fethet, düşmanlarını utanca boğ ve üstünlüğünü göster!

Memu Play Emülatör Game Guardian Kurulumu

Root’suz GameGuardian Kurulumu

Arkadaşlar sonradan fark ettim oyunda süre kuralı mevcut oyun game guardianı açtığınızda yani değer değişikliği yapacağınız zaman sizi çıkmış olarak algılıyor ve belli bir süre 10 15 sn arası galiba bekliyor bunu aşmanız için çok hızlı olmanız lazım iyi oyunlar

3 Likes

Can u find how to make one hit?

@nam_sao checks are ok if there is no problem i will post it today

1 Like

Telefondan yapıyorum 10 yaptıktan sonra dondur diyorum ben patlıyorum yenilmiş sayılıyorum oyun beni yenildi sayıyor android 11

oyunda 10 15 saniye kuralı var galiba bende sonradan keşfettim oda şöyle oyun sizin programa girdiğinizden afk olduğunuzu sanıyor ve bu süre zarfı içinde bağlanmazsanız hükmen mağlup sayıyor

1 Like

@nam_sao World War Doh Hasar hilesi cheat you want

1 Like