World Of Steel : Tank Force SCRİPT MENÜ

senin manzaraları savaş alanları, yangın darbe uzakta tüm düşmanları içine rulo, tank içine atlamak!
Çelik World Of Tank Kuvvet kenar grafikleri kesme basit kontroller, derin strateji, yüksek enerji deposu mücadele alır ve şeyleri havaya uçurmak için bir arzu ile herkes için son derece erişilebilir hale getirir.

Orada pek çok tank oyunları, bu yüzden neden insanlar yeni tank oyunları çalışacağız?
iki önemli nokta vardır:
1.New Nesil sistemi tankı çekim oyunları çok daha fazla strateji getiriyor.
küçük mobil cihazlarda 2.New Nesil grafik.

OYUN LİNKİ

SCRİPT MENÜ ÖZELLİKLERİ ?

GEREKENLER
1.Game Guardian
2 WORLD OF STEEL.lua (3.3 KB)
şifre : sktir

4 Likes

Beni 12 den vurdun. Ben de hile yapmalıyım. Hangi oyuna dalsam:)

3 Likes

Yaaa abilerrrrr bırakın şu lua olayını, az çok, yaptığınız hilelerden yola çıkarak diğer oyunlarda birşeyler yapıyorduk 🤦 Lua çıktı artık tek tık herşey oluyor ama bu, seferde hileleri yapılan yöntemleri göremiyoruz :sleepy: Üzdü bu :grin::grin::grin:

1 Like

Aynen dmi ben lua bilmem kullanmam :slight_smile:

Eski kara düzen iyidi aratalım taratalım bulalım bu, ne arladaş. Yapan var yapamayan var :grin::grin:

1 Like

Balık yemek değil balık tutmak mevzusu tam da bu hocam sanırım :slight_smile:

2 Likes

Canlarım lua ile çözmek daha kolay :slight_smile:
lua ile yapılan aramaları değişimleri görebiliyorsunuz, eğitim videosu zaten @Trgala yayınlıyor. Sizler için gg manuel kullanma çok basit gelebilir, hiç bilmeyenler için çok kafa karıştırıcı bir gözlenim veriyor. Lua bence tam onlara göre extra olarak manuel paylaşıyorum zaten nokta :smiley:

Lua konusu hileyi sunan için bir kolaylık, kaldı ki hile anlatımlarında, şu değeri tara, şunu yap, bunu yapma vs vs ayrıntılar olur, lua da tak-çalıştır mis gibi… Yakında bir konu açılır, “GG Lua Script” or “CE Lua Script” için ve siz hile severler bu sayede Level atlarsınız… Unutmayın; Hile yapmak, kod bulmak Balık ise, Kodlamak, Deniz dir. Şahsen ben, oyunlara hile yapmaktan çok, kod yazmayı daha çok seviyorum… Tavsiyem; Denize girin, olta atıp beklemekten daha keyifli… :wink:

Herkese teşekkürler bu güzel yorumlar için, denize atlamayı herkes ister ama önce yüzmeyi bilmek gerekir. Oda tek başına öğrenmesi gayet zordur. Elden tutulduğu zaman. Yüzemeyeceğimiz deniz kalmaz :grin: bir bakmışız hepimiz okyanustayız. Yüzmeyi öğretmek için parmakile tarif etmeyin elinizi uzatın :grin::grin::grin:

2 Likes

Olacak üstadım, hepsi olacak… Ben aşırı Türk’çüyüm (Halk dilinde Milliyetçi, Globalde Türk) Bir çok hileci ve Koder yabancı arkadaşım var, onların bildiği adım “ByKARAHANLI” zira aralarında bir Türk dahi görmek bana gurur veriyor, bu yüzden buradayım ve Murat’ın yanındayım, Global diyoruz keza daha çok Türk koder olacağız İnşAllah. Hilesinden Scriptine, hepsinin içinde parmağımız olacak… Biraz daha sabır… :wink:

1 Like