WildCraft Hile (Ana Konu)

WildCraft Hile konusu ile beraberiz. Biraz oyunu kurcaladım ve elması hallettim. Level hilesi üzerinde çalışmaktayım.

3

Elmas 50 yorum yapan kişiye verilecektir fakat şartları yerine getirmeniz gerekmekte.

Video :point_down: :point_down:

19 Likes

Eline sağlık

1 Like

Emeğine sağlık teşekkürler.

Oyunlara başlama sebebimiz olacaksın reis. Ellerine saglik

1 Like

beni sardı vallahi. Toplanıp ortalığı mı yıksak? online kısmı da varmış :slight_smile: Oyun ile ilgili bilgisi olan arkadaşlar biraz olayı yazarsa sevinirim

4 Likes

Eline sağlık abi toplanıp milleti tokatlasak :sweat_smile:

1 Like

Abi eline sağlık harikasin

1 Like

Beklemedeyiz, kral

Reis 200 lwl olmak gerek youtube de 200 çok gördüm ava giderken avlamayalım :sunglasses: lwl işi de olunca toplanıp gidelim

2 Likes

Abi senin yaptığın hileleri istedikleri kadar çalsınlar alsınlar biz senin herzaman yanındayız senin adını bilmeyen duymayan herkese duyurmaya çalışacağız Sktir.com ailesi olarak bunu birlikte yapacağız abi için rahat olsun bizlere güven :grin:

3 Likes

cok kan akıcak coook

Eline sağlık

knight online da düpe gelir mi çok alakasız ama online olunca aklıma direk ko geliyor affedersiniz :slight_smile: @Trgala

1 Like

Knight online ve Metin 2 aklımda. Dupe bilmem ama çok ses getirecek hileler yapacağım müsait zamanımda. Önümüze gelene tek atalımda şanımız duyulsun :slight_smile:

5 Likes

bu harika olur :slight_smile: tşkler

Abi metin iki camiasında bir çok arkadaşım var hepsine bu haberi yolluyorum ozaman :grin::grin::grin:

Adamlar bilsin ki her hilenin gerçek sahibi @Trgala

İşte bu uzun zaman sonra sesli video geldi :grinning: :grinning: :grinning:

Saat 14:00 dan sonraki yorumlar sayılacak demiştin abi ben şuan atıyorum bu yorumu.

1 Like

Yalnız elmas isteyen olmadı :slight_smile: sanırım oynayan yok

6 Likes

E hile yok oldu gece 22 :))