Warship BATTLE 3D World War Hile (Ana Konu)

WARSHIP BATTLE 3D World War Hile ile beraberiz. Sonsuz altınınız olsun.

Dikkat: Bu hile öğretici olup kendi oyunlarınızda bu taktiği kullanabilirsiniz.!

image

Telefondan hile yapmak için Root’suz GameGuardian Kurulumu

Emulatörden yapmak için: Memu Play Emülatör Game Guardian Kurulumu

9 Likes

Dikkat: Bu hile öğretici olup kendi oyunlarınızda bu taktiği kullanabilirsiniz.!

Abi eline sağlık. Normalde videoda ses var mı?

Hayır yok. Anlamadığın kısmı sorabilirsin.

Yine bilgi dolu bir paylaşım olmuş reis ellerine sağlık.

• (eksi) değerlerin hepsini mi kaldırıyoruz?
1 Like

Eksilerden birisi anti cheat. Normalde kodun içinde yer alır fakat burada dışarıda. Sayıyı taklit etmekte. Hepsini kaldırıyoruz

Eline sağlık kral öğretici olmuş

1 Like

Abi helal olsun bende diyordum niye değişmiyor değerler :joy::joy:

Olaya fransız kaldim sadece mantık kurmaya çalışıyorum.

Dikkatimi çeken şeyler:

2000x4 olayı:
Buradaki formulun işlevini tam olarak anlamadım abi. Cheat enginedeki 4bytes ile bir ilişkisi var mı?

İlk etapta sadece negatif değerleri sildiğini fark ettim abi. Sonra bir ara 0 degerini aratıp sonuçları azalttın. Ancak sonrasında pozitif degerleri de seçip kaldırınca koptum olaydan. Yanlış yere mi odaklandım bilemedim.

Bir başka dikkatimi çeken olay, aynı değerde yüzlerce sonucun çıkması. Bahsedilen yem olayı böyle bir şey mi?

Abi anti cheat genelde - li değerler mi oluyor kısacası üstünden geçermisin hile çok iyi fakat yeni başlayanların akıllarında çok soru işareti bırakıyor rica etsem kısa üstünden geçermisin.Ornek olarak anti cheati silmezsek gold kısmı sadece görüntü olarak mı kalıcakti?

Game guardianda 4x 8x yazılıma göre değişir. Bu oyunda 4x bizi şifrelenmiş alanlara götürmekte.

Negatif değerler anti cheat olarak görev yapmakta. Normalde kod içine yerleştirilir fakat bu oyunda küme içinde. O nedenle hangisi anti uğraşmamak için tamamını kümeden çıkardık.

4x kombinasyonunda sayı ile 0 ardışıktır. O nedenle hem sayıyı hem 0 arattık. Bunun nedeni içinde 0 geçmeyenleri temizlemek.

Bu olayla cheat enginenin alakası şu. Belirsiz arama kısmına ulaştık aslında kısa yoldan.

1 Like

Hayır onu oyuna göre belirlemek lazım. Anti cheat Değer 1 dahi olabilir.

Peki abi anti cheat - li değerler diyelim bu - li değerleri 0 olarak değiştirdikten sonra Para olan kodun DWordunu 99999 yapınca aktif olmuş oluyor mu?

Doğru kodu bulursan evet.

Teşekkürler abi

1 Like

Abi kodun içinde cok sayıda - li değerler varsa bunlardan biri anti cheat anladığım kadarıyla.Bu - li değerlerin hepsini seçip 0 yapsak aynı sonuca ulaşır mıyız oyun vs çöker mi

Oyun çöker.

Peki abi anti cheat olan - li değer sayısını en aza indirmek için videodaki gibi 0X4 mü yapıcaz

Bu oyun için evet. Fakat her oyunda methotlar değişiktir.