Vip Olma Zamanı

11 yıldır hizmetin sonunda bir karşılıkta almamız gerektiğini anladım. Artık işler daha zor ve çoğu şey değerli.

Öncelikle bu site giderleri ve emek için bazı arkadaşları kayırmamız gerekiyor. Bunlar doğrudan yatırımcı pozisyonunda.

Sitemizde vip bölümü ileri derecede bilgi içerdiği için herkes olması gerekmiyor. Kendi hilesini yapmak isteyen arkadaşlara özel bu bölüm. İyi hilelerin vipte olduğunu sanmayın. Kendinizi zorunlu hissetmeyin. Bu bölüm aslında kendi hilesini yapıp satmak isteyen arkadaşlar için var. Test etmek için 24 saat vip alabilirsiniz.

Ülkemizde işlerin yolunda gitmediğini biliyorum. Bu sebeple bazı önlemler aldım.

1- Yurtdaşlarımızı yurt içi ve dışı olarak ayırıyorum. Almanya’dan gelip sizinle aynı parayı vermelerini istemiyorum. Belki bu şekilde farkı anlarlar.

2- Yurt içi vip üyelikleriniz, yurt dışı girişlerde sonsuza kadar kapatılır. Öyle Türkiye’den birine aldırırım… Geçiniz.

3- Beklediğiniz bir şeyi almanız için 1 gün vip’te koyuldu.

4- Daha şeffaf olmak adına artık vip içinde neler var sizlere aktarıyoruz.

Fiyatlar

Türkiye

Süre Fiyat Açıklama
Vip1 24 Saat 59 tl Bir arkadaşa bakıp çıkacaklar içindir. Destek verilmez
Vip2 1 Hafta 199 tl İşi biraz uzun sürecek arkadaşlar içindir.Destek verilmez
Vip3 1 Ay 399 tl Biraz uzun kalayım iyice içime işlesin diyenler içindir.
Vip4 6 Ay 699 tl Olayı ticari boyuta taşıyacaklar içindir.
Vip5 1 Yıl 999 tl Bu sürede alacağımı alırım diyenler içindir.
Vip6 Sınırsız 1299 tl Veririm parasını para çok sonuna kadar buradayım diyenler içindir.

Avrupa

Türkiye çok ucuz yhaaa diyenler için fiyat tarifesidir.

Süre Fiyat Açıklama
Vip1 24 Saat 59 € Bir arkadaşa bakıp çıkacaklar içindir.
Vip2 1 Hafta 199 € İşi biraz uzun sürecek arkadaşlar içindir.
Vip3 1 Ay 399 € Biraz uzun kalayım iyice içime işlesin diyenler içindir.
Vip4 6 Ay 699 € Olayı ticari boyuta taşıyacaklar içindir.
Vip5 1 Yıl 999 € Bu sürede alacağımı alırım diyenler içindir.
Vip 6 Sınırsız 1299 € Veririm parasını para çok sonuna kadar buradayım diyenler içindir.

Ödemeler western union iledir.

Üyelik için irtibat: Trgala Murat

Teşekkürler

2010-2021 Trgala & Sktir

10 Likes