Vanguard Battle Arena Hile

Amacınız sahip olduğunuz karakterler ile savaşa girip puanınızın yettiği kadar karakterlerinizi yerleştirmek aynı karakterleri birleştirerek güçlendirmek ve savaşın galibi olmaktır.

Hilede Neler Var ?
✓Limitsiz Elmas
(Elmas ile Altın enerji sandık vb. Şeyleri satın alabilirsiniz.)

Hilemiz sayesinde istediğiniz karakterlere eşyalara sahip olun güçlenin ve karşınıza çıkan düşmanları yok edin.

10B+ indirme
Yeni bir oyun çıkış tarihi: 20 Ağustos

4 Likes

Royal revolt 2 hilesi de gelir mi

Şu anlık zor uğraş gerektiren bir oyun murat abinin listesinde vardır mutlaka ilerleyen günlerde çıkabilir takipte kalınız.

2 Likes

Bunu yapabilmek için detaylı bilgi verir misin yeniyim bu konularda şimdiden teşekkür ederim

Tabii Öncelikle aşağıdaki konuya giderek videodaki kullandığım programı telefonuna kur
Daha sonra videoda gösterdiğim işlemlerin aynısını yap takıldığın yer olursa sorabilirsin.

1 Like

Kardeşim merhaba telefondan oyuna giremiyorum eşitleniyor diyor girişte öylece kalıyor yardımcı olurmusun ne yapabilirim

1 Like

Cihazını yeniden başlat

Google Play Store’dan uygulamanın son sürümünü yüklediğinden emin ol.

“Ayarlar” > “Uygulamalar” > “Uygulamaları Yönet” bölümüne git
Uygulamayı seçtikten sonra “Kaldır” öğesine dokun
Google Play Store’da uygulamayı bularak yeniden kur.
Uygulamayı aç

1 Like

Şöyle söyleyeyim telefona yüklü olan virtualxposet uygulamasında açmıyor:(
Telefonda normal girişle açılıyor

O zaman farklı bir uygulama denemeni öneriyorum. Vmos/f1wm/paralel space/Dual lite gibi. Yada bilgisayarın mevcut ise memu player üzerinden yapabilirsin.

1 Like

Teşekkürler

1 Like

Hocam oyunu önceden orijinal oynuyordum, dediklerini yaptım oyunu hileli açtım sıfırdan açtı olsun dedim. Peki yaptığım değişiklikler online olarak bana yansıyor mu mesela sadece elmasla alınan itemleri almak gibi. Play store üzerinden bağlantı devam eder mi hileli de olsa

1 Like

Tabiikide işliyor eğer oyun kendini verilerinizi kayıt eden bir oyun ise istediğiniz cihazda hileyi yapabilir başka cihazda aynı gmail ile hesap açıp oyuna girince aynı hileli hesabınız gelir.

1 Like

Çok teşekkür ederim

1 Like

Hileyi yaptıktan sonra (mesela 5m elmas), her defasında virtualxpossed e girip game guardian vs açıp mi girmem lazım. Yani oyuna en baştan hile yapar gibi mi girmem lazım yoksa hileyi yaptıktan sonra direk oyuna girebilir miyim

Direk girebilirsiniz

1 Like

Arkadaşımız cevaplamış ama evet hileyi bir kez yapmanız yeterlidir yani elmasınız veya altınınız kaybolmaz.

1 Like

merhaba bir yanlışlık sonucu elmas -1999999 gibi bir rakam oldu ve düzelmiyor satın alım yapamıyorum bunu nasıl düzeltebilirim

Hocam oyunu hileden önce oynamıştım. Direk açınca orijinal hali geliyor, virtualxpossed den girince hileli oluyor. Direk giriş dediginiz virtualxpossed den mi?

hallettim konu için ellerinize sağlık teşekkür ederim

1 Like

Google Play yada Facebook bağlantısı var ise onu yapıp girebilirsiniz