Turkcell faturasız sınırsız internet IOS ve ANDROID

Günaydın arkadaşlar size sunacağım hile İOS ve ANDROİD geçerlidir yapımı kolaydır size vereceğim dosyayı verdiğim uygulama ile açıyorsunuz ve üye olup internetiniz kullanıyorsunuz

@ Öncelikle İOS ve ANDROİD’DEN OpenVPN indiriyorsunuz

@ Size verdiğim linki indirip OpenVPN ile açıyorsunuz

Link: Zippyshare.com - TURKCELL 1195.ovpn

@ Bu işlemde tamam ise aşağıda vereceğim linkten üye olup her 5 günde 1 gün internetiniz bitmeden yenilemiş olup sınırsız bir şekilde kullanma sağlayabilirsiniz

Link:
https://openvpn-ssh.com/?do=create-account&filter=35

@ Buradan üye olup ( sallayabilirsiniz ) OpenVPN girip fotoğrafta ki alana bilgileri girip sağ üst köşede ki ADD yazısına basıp üyeliğinizi oluşturabilirsiniz

@ 5 gün sonra internetiniz biterse ( 4. Gün yapın internet bitmeden ) yine bu siteden üyelik oluşturup internetinize kolayca bağlanabilirsiniz

Link:
https://openvpn-ssh.com/?do=create-account&filter=35

Not: Faturasız hatların yapımı önerilir , Faturalı aşım önerilmez , aşı olmasa bile yapmayın yinede fazlası geliyor denenmiştir

NOT: Yasaklı sitelere giriş engeli yoktur fakat bazı Devlet sitelerine giriş yapmayabilir Örneğin; ÖSYM vs. gibi…

İYİ KULLANMALAR DİLERİM ,KEYFİNİ SÜRÜN

1 Like

teşekkürler fakat ben kayıt olamadım username yerine birşey yazılmıyor sadece şifre giriyorum ** Error!

Please complete all the form.**
hatası alıyorum benmi yanlış anladım yapamadım anlamadım

tam yazdıktan sonra buldum o yeri hemen yanındaymış :confused:

1 Like

peki bir şey daha sorayım add tuşuna bastıktan sonra o hemen soldaki tiki açamıyorum. kimlik doğrulama başarısız diyor onu ne yapabilirim

Turkcell misin , ve verdiğim linkten usarname ve passaword doğru girdiğinden emin olman lazım ben 5 aydır kullanıyorum

Faturalı hatım var, kullansam, baya bir fatura gelir mi? Kafam allak bullak şuan da :slight_smile:

turkcell’im evet ve evet onu da doğru girdim hatta 2. bir hesap oluşturdum tekrar denedim olmadı

Yapamayanlar için 5 günde 1 gün ayar atabilirim
@Trgala abinin izni olursa