Truck Simulator : Ultimate Hile(KAPANDI) SATIŞ AKTİF

KAPANDI!!!

FAKAT SATIŞLARIMIZ AKTİF.

Bildiğiniz gibi Zuuks Games daha önce Bus Simulator Ultimate oyunuyla Türkiye’deki mobil sektöründe 250 milyondan fazla oyuncunun dikkatini çekmişti. Bu kez otobüs yerine tır simülatörü yapmaya karar vermişler. Üstelik oyunda hem simülasyon hem de tycoon özellikleri yer alıyor.
Şirketinizi kuruyorsunuz, çalışanlar alıyorsunuz, filonuzu genişletiyorsunuz. Tüm bunlar da tycoon kategorisine giriyor.

Oyuna çok yakında DLC özelliği ve mod desteği de gelecek. Dolayısıyla kendi modellerinizi ve haritalarınızı da oyuna ekleyebileceksiniz.

Oyunda Klasik Tır kullanıyorsunuz mal taşıyorsunuz güzel ve yeni bir oyun.

ONLİNE MOD yani arkadaşlarınız veya dünyanın 4 bir yanından kullanıcılarla beraber oyunu oynayabilirsiniz.

Hilemizde Neler Var ?
-Sınırsız Altın
-Sınırsız Nakit

!ONLİNE Modda denenmemiştir.(deneyen yoruma yazsın)

Hilemiz sayesinde zorlanmadan istediğiniz Tırları satın alabilir özel kişiselleştirmeler yapabilirsiniz. Ayrıca vip seviyenizi yükseltebilirsiniz. Tırlarınız ile herkesin gözdesi siz olun.

1Mn+ indirme

4 EYLÜL OYUNUN ÇIKIŞ TARİHİ

4 Likes

Ben bir kaç kez denedim kariyerde fakat yapamadım fix mi yedi acaba?

Hayır Şuan baktım çalışıyor birşeyi eksik yapıyor olabilirsiniz.

Altını yaparken sorun olmuyor fakat parayı yapınca oyunun modlu sürümü yüklü lütfen orjinalini indirin diye bir ekran veriyor oyuna çıkıp tekrar girdiğimde ise ana ekran geliyor ve bom boş öylece kalıyor

Muhtemelen bunun nedeni anti cheat seçmen. Videoda belirtilen kodun bir üstünü dene. Bazen kodlar yer değiştirebilir.

1 Like

Yok sanırım güncelleme gelmişti para bugundan dolayı fixlediler sanırsam.

Elinize sağlık

1 Like

Daha dün yaptım gayet iyi çalışıyor

Nasil indireyim nerden indirecegimi bulamiyorum lutfen cevap verin

Söyledim ya play storeden indiriceksin oyunu

Burdan da programı indir