Township Cash ve Altın Hilesi

Township Cash ve Altın Hilesi ile beraberiz. Hilemiz ile limiti aşmamak kaydıyla cash ve altın yapabilirsiniz.

image

Dikkat etmeniz gereken.

1. 49500 cash yani yeşil parayı geçmemeniz. Aksi halde ban riski doğabilir.

2. Altın miktarınızı 500 bin üzerinde tutmayınız.

3. Seviye hilesi denemeyiniz.

4. bu hile.sadece yeni hesaplar için olup , eski hesapların farklı yolla yüklemesi yapılmaktadır.

Ücretli destek için iletişime geçiniz. Tıkla

Township Cash ve Altın Hilesi yapılışı;

Telefondan hile yapmak için [tıklayınız.] Root'suz GameGuardian Kurulumu

4 Likes

Hile aktif mi birde hangi değeri seçiyorsunuz

Hile aktif. Sipariş detayında olanlar üzerindenhileyi yapabilirsiniz.

Örnek: 50 xp 100 para veriyorsa, bunu aratın. Abartmayın ban ihtimali yüksek

1 Like

Video hiç açıklayıcı değil aynı şeyleri yapıyorum olmuyor ;1 ;2 diye grup aramasına eklediklerimizin mantığı ne anlatılmamış. Açıklayıcı bulmadım.

2 Likes

daha önceden sonuca ulaşırken yanında beliren sonuçlar :slight_smile: eğitim vermiyor hile veriyor.

1 Like

Bu paylaşıma atıfta bulunup, facebook da bir mesaj aldım, soru genel olduğu için burada cevaplayacağım…

Neden ücret…?

1. Admin, oyun oynamaz, hile açığı bakar, bulursa kodlar ve sunar… Tekrar güncelleme olana kadar oyunu siler, yeni isteklere geçer…

2. Adminler, hile araması, oynamadıkları oyunlara entegre olmaya çalışmaları, kodlara Script hazırlamaları, aksi durumda video çekip öğretici oluşturup, başlık açıp yayınlamaları ve forum da cevap veya yorumlar ile yardımcı olmaları için ücret almazlar. Bunlar takdiriniz ile ödenir…

3. Kaldı ki yukarıdaki şıklar ortadayken, güncel hayatlarından, varsa aileden, arta kalmayan zamanlarda çoğu durumda saatler süren uğraşların eşiğindedir adminler…

4. Tüm bu çalışmaların, öğreticilerin, emeklerin ışığında;
    a) hala verilen hileleri yapamayanlar…
    b) Telefon garantisi için root atmayanlar…
    c) Yeterli bilgiye sahip olana kadar destek arayanlar…
    d) “Ne uğraşacam veririm hesabı, basarım parayı, o kadar emek veriyorlar, onlar da kazansın” diyenler için…
    Ve farklı bir çok nedenden ötürü “Ücretli Destek” açılıyor…
    Bu destek, her oyunda ve her Admin de açık olmadığı gibi, vakit ayırabilecek Adminlerin konu sonlarında belirte bileceği bir çağrıdır…

Unutmayın ki;
Sitenin ayakta durması…
Adminlerin daha çok oyuna bakması…
Ve Türk koderlerin böyle eğlenceli durumlarda kodlama öğrenip, çoğalması da,
Bu opsiyonun uygulanması ile da mümkün olacak…

Umarım, uzun cevap içinden öz çıkarımlarınız,
kişisel olmaz…

İnsiyatifiniz, anlayışınız ve sabrınız için, teşekkürler…

Sktir.com Ailesi ve Adminleri ortak bildirgesidir…

3 Likes

Bende bu yazdıklarına anlam veremedim gerçekten…video da değişen değerler sana hiç mi Bi anlam katmamış lakin yok diyorsan ücretli kısma gidip hiç bir zahmeti çekmeden hesabına yaptırabilirsin

1 Like

Elbette, durum biraz daha açıklamayı hak eder…

Bu konuda örnek kodda ana değißecek kodlar 1 ve 5000 dir… Zira böyle ararsanız yüzlerce sonuç içinde kalırsınız, kodun benzersiz olması için admin size kod etrafında değişken olmayan işaret verir, örnek oyun kodumuzda çevre sabit işaretimiz 0 ve 20587 dir… Konu içinde diğer nedenler anlatılmıştır…

Son seçenek yardım almak zira öncelikli görevimiz sizleri global koderlere biraz daha yakın tutmak…

İyi oyunlar…

1 Like

Videoyu birebir yapıyorum ama farklı çıkıyor olmadı yani sıfırdan hesap açtım denedim yine de olmadı rootlu cihaz gibi görünmesi için virtualxposed indirdim onun içinde yaptım yok olmadı değerler hiç degismedi

Region olarak ne seçiyorsun?

O kısma hiç dokunmadim otomatik ne seçili ise onlar secili neleri seçmek gerekiyor ki

1 Like

Bu hile şu an sıkıntılıydı sanırım direkt ban yiyorsun galiba

gg’den oyunu gizlersen sorun olmaz