Towerwall Hile

Towerwall Altın, Şanslı çark,ve Materyal Hilesi ile beraberiz. Hilemiz sayesinde karakterleri geliştirebilir özel güçleri istediğiniz kadar alabilir ve şanslı çarkı bedava çevirebilirsiniz.

images (72)

Bu oyun hakkında

Bir kaleyi yükseltin ve düşmanlardan koruyun! Krallığınızı büyütün!

Strateji oyunlarını sever misin? Düşmanlarla savaşmaya ve size gerçek kale savunması ve kule savunmasının nasıl olması gerektiğini göstermeye hazır mısınız?

Towerwall, hedefin kalenizi düşman dalgalarına karşı savunmak olduğu kule savunma (TD) ve yönetim unsurlarına sahip bir savaş strateji oyunudur. Düşman saldırılarını kule savunması ve birimlerle saptırın. Strateji ve taktiklerle, kahramanlarınızı ve onların becerilerini güçlendirerek, düşman ordularına karşı kendinizi korumak için ihtiyacınız olan her şeye sahipsiniz!

Oyun, kuşatmaya karşı savunulması gereken kaleyi emrinize veriyor. Düşmanlar, her yeni dalgayla birlikte kaleye daha şiddetli bir şekilde saldıracak. Kulenizi yok edilmesi durumunda savunun, birimlerinizi ve becerilerini yönetin, kaynakları tahsis edin, eserler, güçlendiriciler kullanın ve tüm saldırganları yok etmek için bir savunma ve savunma stratejisi oluşturun.

Oyun Linki

Hilede Neler Var ?

  • Altın
  • Bedava şanslı çark
  • Bedava Özel yetenekler

Gerekenler

Telefondan hile yapmak için Root’suz GameGuardian Kurulumu

Emulatörden yapmak için: Memu Play Emülatör Game Guardian Kurulumu

Nasıl yapılır

7 Likes

Towerlands benzeri oyun

1 Like