Tiny Gladiators Hile ( Elmas-Altın-Geliştirme-Kitap)

İstek üzerine ek seçenekler ile tekrarlanan konudur…

tiny2

Oyun Hakkında

En büyük savaşçıların hazine ve şöhret için savaştığı bu yüksek riskli fantastik turnuvaya katılın! Tüm düşmanları yenmek ve arenanın efsanesi olmak için karakterinizi oluştururak onu yeni yetenekler ve teçhizatlar ile geliştirin!

Oyun Linki

Gerekli Olanlar

• Game Guardian
  • Oyun

Nasıl Yapılır

1. Oyunu ve GG’yi açın, oyun sürecini seçin.
  2. Oyunda "Hero Valley"e ve ardından "Tower of Legend"e girin. (Bu bölümün açılması level gerektirebilir)
  3. Resimde gösterilen bölüm sizde ne kadar ise onları arama yerine yazın:

Bendeki rakamlar 8900 altın ve 740 geliştirme mavi külçe… Sizde ne yazıyor ise onu tarayın… işte görseller ile yapılan işlem:

Çoklu arama ve sonuna 4 bırakıp Dword da tarıyoruz, benim tarama kodum;
8900;740;4

Tarama sonucu;

Ve değişim;

Tower of Legend bölümünden çıkıp tekrar girin ve sonucu görün ve alın;

Altın ve geliştirme meteryali hilesi tamam ise…

Elmas ve Silah geliştirme kitap hilesi (ayrıca sandık hilesi) yapalım…

GG’ye dönün ve hile yaptığınız altın kodunu tıklayın, Git’i seçin. Açılan bellek dökümü ekranında yukarı ilerleyin, yine sizde başka yazacak olan resimdeki değerlere kadar gelin;

(Bu değerler sizde farklı olabilir, sizde ne varsa o sıralamayı bulun;

Üstteki 1 i eş geçin, kitap için aradaki sıfıra bir değer girin ve kitap o değer ile gelsin, alttaki 1 ise sizde de o sandık türüdür ve onu 16 yapın ( Hero için puan veren 10 savaşta bir verdiği sandık kodudur 16)

Bölümden tekrar çıkıp girince şöyle görünmeli;

Şimdi bunları almak için savaşmalı ve kazanmalısınız… İşte savaş sonucu;

Geliştirme mavi meteryali milyon bazında günde 1 defa alın ve elmas gerektikçe (300 bini aşmayın) üstteki savaşları yapın.

Kitapları, Hero Valley de şu bölümde kullanın;

Geliştirme mavi külçe meteryalin kullanımı;

“Hero Valley” bölümü açılımı için veya öncesinde kahraman seviyesi yükseltmek isteyenler için ek seçenek;

1. Markete girin ve resimde görünen bölüme gelin…

2. Resimde işaretli miktarları (sizde ne yazıyorsa onu… Bendeki örnek sizde farklı olabilir) grup arama ile Dword da aratın…
    Bendeki örnek: 4500;600;600

3. Çıkan sonuçlarda 4500’leri tıklayıp, "git"e basıp, biraz altında 4500’ün satın alacağı 810 u bulun… (Elbette ki örnekte 810, sizde ne ise onu arayın) İşte şöyle bir durumda olmalı;

1. Buraya dikkat; Değişmesi gereken (yükselmesi gereken) 810 değil işaretli yerdeki 9 rakamlı bölümdür… Burada üstteki sınırı yükseltebilir veya alttaki maliyeti daha da düşüre bilirsiniz.

Veya;

(810’un 500.000.000 isteği örnektir ve aşağıda göreceksiniz)

2. Ve yine dikkat; Değiştirdiğiniz değeri görmeye çalışmayın, yani değişimden sonra ana sayfaya dönüp tekrar markete girmeyi denemeyin… GG de değeri değiştirin ve oyuna dönüp satın alın…

3. Herşey yolunda giderse, ana sayfaya ve kahramana tıklayın ve satın aldığınız itemi bulun ve onu mavi külçe ile değiştirip istediğiniz kahramanı geliştirin…

Not: Bu bölümde, yani markette altın ve elmas değerlerini de azalta bilirsiniz, zira eksi bakiye veya sıfır yapmayın! Ayrıca Ender item ve Kitap miktarını da aynı yöntem ile yükseltip alabilirsiniz…

Ender Silah ve Savunma Parçaları Nasıl Alınır?

1. Oyun ana sayfasından “Hero Valley” ve ardından ekran tam sağında "Mythic Forge"ye girin…
  2. Almak istediğiniz kahraman parçasına tıklayın ve parçanın Altın olan mevcut sizdeki parçanın 60 seviye olup olmadığına bakın (değilse önce sizdeki en büyük parçaları 60 seviye yapın)
  3. Game Guardian’ı açın ve şu işlemi takip edin;
    TG-ES0
    Tarama kodunuz (Dword): 50;50;50;50;50;50;50;50;50;4:: (9 adet 50 ve sonda 4 ve sonda sıralı arama :: yada sıralı arama tikini işaretleyin)

En alttaki 50’yi seçin ve "GİT"e tıklayın…

Başlangıç seviyeniz resimdekine benzer bir şey olmalı;

Bunun altında göreceğiniz 9 adet 50’yi 1 yapın…
    Üzerinde de buna benzer sıralama ile başlayan 50’leri 1 yapın…

Ve silah parçaları arasında geçiş yapıp değiştirdiğiniz sonuçları görün…

Oopss!! Bir önceki silahınızın 60 seviye olması gerekir alabilmeniz için… :wink:

En azından bazılarını sıfır olarak ayarlayıp kayıplarınızı azaltın… :wink:
Aşağıdaki parça bu istatistik ile alınmıştır…

Umarım benzer liste ile karşılaşırsınız… İyi oyunlar…

İşte bir görsel…

Ve Konu Sonu

Sorularınız için yorum yapabilirsiniz…

Farklı bir konuda görüşünceye kadar;
İyi oyunlar…

6 Likes

Aslansın Aylin abla, kaplansın. Eline sağlık.

1 Like

Emeğine sağlık ablam

1 Like

emeğine sağlık bu oyunda kaç defa yaptıysam ban attı maalesef

1 Like

Verdiğim yöntem güvenlidir ve resimlerde görüldüğü üzere Hero parçaları son sistem olmasına rağmen levelleri 500 üzerinde, 1 aylık Ban sınaması sonrası paylaştım açığı.

450.000 üzeri elmas ve 350.000.000 üzeri altın yapmadım, 740.000.000 üzeri mavi külçe meteryal almadım zira meteryali her gün düzenli alıp level için kullandım. Şimdilik Hero toplam gücü 47.000.000 ve hala ban yok…

3 Likes

60.bolumu nasıl açayım ya çok Zor :grin:

1 Like

Emeğine sağlık gerçekten teşekkür ederim :pray:t2:

1 Like
  1. Bölüm derken neresi? Örneğin, oyunun normal savaş bölümünde 800. bölüme yakınım… Bu oyunda 60 deyince, Legendary kahraman parçaları aklıma geliyor… Malum altın parçalar 60 seviye olmadan Legendary parçaların üretim kilidi açılmıyor…
    Ve bu parçalar için istenen her biri 50 adet olması gereken 8-9 item olmadan alınmıyor ve o duruma gelip de alamayan varsa yorum atsın konuyu genişletip, Legendary item alma (her parça için 50 yerine 1 ödeyip) hilesini de vereyim…
3 Likes

Akıllarda bir soru biz 60 a kadar nasıl geleceğiz 45 de kaldım zopalıyorlar beni :rofl::rofl::rofl:

1 Like

Görevler bölümünden elmas alabilirsiniz
O elmas ile de karakteri güçlendirip 60 a gelebilirsiniz

1 Like

Hocam şimdi androidde yapıyorumda ios a aktalıyor mu oyun yoksa ios ta sıfırdan mı başlıyor acaba

1 Like

Oyunda Facebook giriş seçeneği mevcutsa IOS cihazınızda da aynı hesapla giriş yapabilirsiniz.

1 Like

Denedim şimdi facebook ile giriş yap diyorum ama ios da sıfırdan başlıyor oyun

Android de oynadığınız hesabı daha önce Facebook hesabınıza bağladınız mı? Bağlı olan hesap üzerinden giriş yaptığınıza emin olunuz. Facebook uygulaması üzerinden değil de tarayıcı (safari) üzerinden bağlanmayı dener misiniz. @Sedat_Savaş

1 Like

Android de facebook bağlantısı yapmıştım ios da safariden bağlandım yine olmadı hatta androidden oyunu silip tekrar kurdum ve facebook giriş yap dedim orda da sıfırdan başladı oyun.Her türlü sıfırlıyor oyun kendini. @Metin_Altun

Android de Facebook ile bağlantı kurduktan sonra oyun içerisinde ayarlar kısmında “Facebook bağlantı kuruldu veya hesap bağlı” ibaresi yer alıyor mu? Bahsetmiş olduğunuz gibi android de bile aynı hesaba giriş yapmanıza rağmen baştan başlıyor ise Facebook bağlantısı sağlıklı olarak kurulmamış veya oyun Facebook hesabı ile ilişkilendirilmemiştir. Böyle durumlarda garantiye almak için Facebook’a girip arama kısmına oyununun ismini yazarak direkt Facebook üzerinden hesabımızı oyuna tanımlamamız gerekir. Örnek veriyorum cats and crash oyununda Facebook hesabımı ilişkilendiremiyorsam bende Facebook’a girer cats and crash oyununun ana sayfasına girerek oyna butonuna basıp bu şekilde hesabımı tanımlarım. Şundan emin olabilirsiniz ki oyunla ilgili bir problem yok. Sizin sorununuzdan emin olmak için denemek adına, Android de kayıtlı olan oyun hesabımı kardeşimin ios işletim sistemi olan ı phone telefonundan girdim hesap kaldığı yerden devam ediyor. Bilginiz olsun. Bir diğer yöntem olarak ios sanal çalıştırıcılar var android telefonunuza ios sanal ekranını indirirseniz aynı cihaz içerisinden yani Android den bile hesabınızı iosa kaydedebilirsiniz. @Sedat_Savaş

1 Like
  1. Seviyeye ulaşmak için Hero seviye yükseltmek isteyenlere konu sonunda ek hile seçeneği eklenmiştir…
2 Likes

Ama androidden iOS’a oyunu geçirdiğinde maalesef 0 fan başlıyor Facebook girişi yapıldı dese bile eski oyunu maalesef yüklemiyor ;(

Bunların olduğu yere kadar geldim ama her bir parça 50 sıkıntı müsayit bir zamanda anlatma şansınız var mı ?

1 Like

10 tane hesapla ban yedim :rofl::rofl: Son banım Kırmızı rlması 150 k almamdan dolayı oldu sanırım :grin::grin:

1 Like