theHunter: Call of the Wild Hile

image

Hayvanları kolayca bulun taşıyın ve kazanın!

Nasıl yapılır?

Harita üzerinde herhangi bir yere bir ara nokta yerleştirin ve haritayı kapatın. “Otomatik Yol Noktası” komut dosyasını etkinleştirin. “~” tuşuna basın. Arama modu açılacak, yol noktası hayvana taşınacak ve bu hayvanın özellikleri (kırmızı metin) tablonun altında görünecektir. Hayvan hareket ediyorsa, yol noktası onu takip edecektir. Oyun, yakalanandan daha fazla ağırlık yüzdesine sahip başka bir hayvan oluşturursa, yol noktası otomatik olarak ona hareket edecektir. Yakalanan hayvan üzerindeki ara noktayı engelleyebilir, bunu yapmak için “Ctrl” + “~” klavye kısayoluyla otomatik aramayı devre dışı bırakabilirsiniz. Tablonun üst kısmında (yeşil metin), hayvanların cinsiyetini, sınıfını ve minimum derecelendirmesini belirtebilirsiniz, ardından komut dosyası yalnızca belirtilen koşulları karşılayan hayvanları arayacaktır. Böyle bir hayvan bulunmazsa,
Oyuncunun bulunduğu yerdeki herhangi bir hayvan öldüğünde, arama modu devre dışı bırakılır, yol noktası öldürülen hayvana hareket eder ve oyuncunun kupayı bulabilmesi ve alabilmesi için engellenir. Birkaç ölü hayvan varsa, bir kupayı aldıktan sonra, geçiş noktası otomatik olarak bir sonraki kupaya taşınır. Oyuncu tüm kupaları toplayana kadar arama modu etkinleştirilemez.
“=” tuşu ile yakalanan hayvanın sağlığını sıfırlayabilir, ardından hemen ölür ve kupayı alabilirsiniz. İzlenmesi ve yakalanması zor olan yaralı hayvanlarda kullanın. Sağlıklı bir hayvan üzerinde kullanılırsa ölür, ancak oyuncu kupa için ikramiye alamaz.
Otomatik yol noktası kontrolünü geçici olarak etkinleştirmek/devre dışı bırakmak için "Hareket Et"i ayarlayın. “Evet/Hayır” değerini seçin veya “Home” ve “End” tuşlarını kullanın. Kontrol devre dışı bırakıldığında, hayvanların otomatik aranması her zamanki gibi çalışır, ancak yol noktası haritada belirtilen yerden hareket etmez.
Not. Nadir durumlarda (oyuncu yakalanan hayvandan veya kupadan 400 metreden çok daha uzak bir mesafeden alındığında, oyuncu başka bir yere ışınlandığında vb.), kaybolan hayvan üzerinde otomatik arama engellenebilir. Aramayı sıfırlamak için “~” tuşunu basılı tutun.

Bu hile tablosu nasıl kullanılır?

  1. Cheat Engine’i yükleyin
  2. Açmak için .CT dosyasına çift tıklayın.
  3. Oyun sürecini seçmek için Cheat Engine’deki PC simgesine tıklayın.
  4. Listeyi saklayın.
  5. Kutuları işaretleyerek veya 0’dan 1’e kadar değerler ayarlayarak eğitmen seçeneklerini etkinleştirin.

Cheat engine indir: Cheat Engine
Gerekli Dosya: theHunterhile.CT (20.6 KB)