TapTap Heroes Hile (Ana Konu)

TapTap Heroes hile ile beraberiz. Bu hile ile kolayca farm yani kaynak toplayabilirsiniz.

image

Hileler

1- Farm. Verdiğim dosyada 12x olarak sabitlenmiştir. Bu da 1 saatte 12 saatlik kaynak toplamak anlamına gelmektedir. Talep çok olursa 72x verilecektir. Bu da 1 saatte 3 günlük kaynak demek.
2- Atak hilesi (Sadece vipler için)

Dikkat: Hile 30 seviyeye kadar test edilmiştir. Henüz yenidir lütfen yeni hesaplarda 1 2 gün test ediniz.

Gerekli dosyalar

Telefondan hile yapmak için Root’suz GameGuardian Kurulumu

Emulatörden yapmak için: Memu Play Emülatör Game Guardian Kurulumu

Video

Lütfen abone olmayı unutmayınız.

Dosya

taptapheroes v1.txt (17.4 KB) Şifre: sktir

Autoclick ile beraber kullanılmalıdır.

23 Likes

Yuh diyor ellerinden öpüyorum abi. İmkansız oyun hileleri geliyor. Bu oyunu 2 yıl aramıştım tek hile yapabilen çıkmamıştı. Sana sahip çıkmalıyız XD

3 Likes

Güzel hile eline sağlık ama uzun süreli bir farm değil bu limit var bildiğim kadarıyla çünkü ben daha önce autoclick ile sürekli farm yapmak istemiştim ama bi süreden sonra ödül vermiyor. Yanlış hatırlamıyorsam farm için limit var

Altında limit koyma şansları yok. Diğer bölümleri bilmiyorum. Fakat oyunu kapatmadan limit olsa bile kitlenemez galiba.

1 Like

Atack hilesi güzel olurdu. Birlik bosslarında kullanabilinir. Arena dışında her yerde kullanılır

Ben başıma geldi diye söylüyorum. İstersen sende dene.

2 farklı hileyi yaparak oyunu sildim. Bundan sonrası size kalmış. Sıradaki oyuna geçtim

3 Likes

:joy::joy:eline sağlık sırada hangi oyunlar var

Abi emeğine sağlık valla helal olsun

1 Like

Trgala farkı diyelim helal olsun abi eline sağlık.

Senin gibi olamdık reis

eline sağlık abi

Şaşırdık mı, hayır :slight_smile:

Ellerine saglik Murat reis.

Emeğine sağlık murat abim

Eline sağlık :wave::wave::wave:

Autoclicker olayını sadece pc modu için geçerli diye düşündüm :)) telefona da indirdim şimdi clickerı sorun çözüldü teşekkürler (=

Öncelikle ellerine sağlık :slight_smile: Hile yaklaşık 15dk çalıştıktan sonra “sandık” uyku moduna geçiyor ve sadece çevrımdışıyken exp ve item geliyor. Oyundayken de örnek veriyorum ittifak ya da kale sekmesine geldiğinizde “sandık” yine çevrımdışı gibi exp ve item topluyor. Bu sekmelerdeyken hileeyi kullanamıyorsunuz tabi ki.

1 Like

şöyle 8 saat max kapalıyken farm atıyor oto aynı şey oyun içindede geçerli o oyunun mantığıyla ilgili yani hileyle alakalı değil

Eline sağlık hocam