Tacticool Hile İsteği

Tamamen P2W olarak oyuncularına dayatılmış ve karakter geliştirmesi tam bir işkence olan ancak bir o kadar da zevkli olan Rus yapımı hem PC hem Mobil’de çalışan bir oyundur.

Cheat engine üzerinden ne kadar denesemde yapmış olduğum para etkisiz (sadece görüntü) olarak kalıyor ve harcanmıyor hatta garip bir şekilde hileyi yapınca yaptığım hile sonucu gelen para anında geldiği gibi gidiyor.

Çözüldü

Sunucu tabanlı oyunlar da direk oyun içi elmas para değerine dalmak mantıksızdır. Bu oyunlar içinde her hangi bir değişiklik sonucunda sizi oyundan atar veya sahte sonuç verir. Oyun içi etkinlikler, görevler, damage , can, vuruş, seviye üstüne yüklenin. Her oyunun hilesi vardır. @Trgala 'ın verdiği eğitimleri izle. Oyuna dalışın farklı olacak.

2 Likes

En doğrusunu söylüyorsunuz ancak bu eğitimlere acaba nereden ulaşabilirim? Facebook üzerinden en son sahte sonuç için eğitim vardı ancak ben yapamadım ya da işe yaramadı. Bahsetmiş olduğunuz tüm hileler bu oyunda işe yarar türden. Örneğin, altınım 32 ise bunu 4 ile çarpıyorum ve o sonucu değiştiriyorum ya da 8 katı falan ama bir bildiğim o idi onu da başaramadım…

İlk aşama olarak buradan başlamanı tavsiye ediyorum.

tacticooldaki currency ; " long " veya gg de “double”
bunlari değistirmeyi denedinmi?

Rakibi anında öldürme hilesi :)))

Yapılışı.

Double’de 0,3 ve 0,4 arat. 5 ile değiştir. Daha sonra 5 arat ve 9 ile değiştir. Oyun sonunda 9 u 1 yap. (Eğer 9 rakamı 1 yapılmazsa kimse çantayı alamaz ve bölüm bitmez.)

Yukarıdaki hile sayesinde kolayca kazanabilirsiniz.

4 Likes

İntiharmı ediyor onlar napıyo :smiley:

2 Likes

bir engele basınca otomatik ölüyorlar. Tren çarpmış gibi :slight_smile:

4 Likes

Ben modmenu yaptim free olarak paylaşacağim arkadaşlar.

Abi selam, söylemiş olduğun talimatları uyguladım fakat hile çalışmadı. Rica etsem bilgilendirmek adına bununla ilgili kısa bir video çekebilir misin? Teşekkür ederim. Ek olarak Samed abiyi çok seviyorum :heartbeat:

1 Like

Eyvallah kardeşim

1 Like

Murat abi, dediğin gibi yaptım tüm talimatları uyguladım ama olmadı… Nerede hata yapıyorum acaba? Yapılan işlemlerin videolu hali var mı abi? Yardım edersen çok sevinirim. Hepinize kolay gelsin :pray:t2:

Kesinlikle bir yerde hatamız var ancak ben de çözemedim. Oyun sürekli çöküyor sonuçları değişince.

1 Like

Beklemedeyiz ustam daha şimdiden 1 hafta oldu sabırsızlıkla bekliyoruz, ne zaman gibi paylaşırsın?

1 Like

Çökmekle birlikte kalmıyor, değeri girdiğim an game guardian kapanıyor. Birde merak ettiğim bir diğer unsur bu hilenin gerçek maçta işe yarayıp yaramadığıdır. Samed abi gerçekten çok uğraşıyor açık bulmak için. Umarım en kısa sürede paylaşılır. Bu oyunun öyle bir sistemi var ki sinir krizi geçirmemek elde değil, bir telefon kırdım bu telefon yüzünden.

Ben Cheat Engine ile deniyordum Game Guardian’ı da siz deneyip olmadığını söylüyorsunuz. Murat reis nasıl yaptı o zaman bilemiyorum :smiley: Bir video şart amatörler için (:

Mod gelecektir.

1 Like

Cheat engine ile denemedim hiç. Video da game guardian ile yapılıyor. Game guardianı kullanmasını biliyorum ama yanlış ya da eksik yaptığım bir şey var. Bakalım… Samed abi de mod gelecek demiş. Merak ve sabırsızlık içerisinde bekliyorum.

Sen biliyorsun zaten.

1 Like

Abi aynı mod dan mı bahsediyorsun? Evet o modu biliyorum. Ben yeni bir mod yapıyorsun sandım. Birde abi Murat abinin yaptığı hileyi merak ediyorum. Nasıl yapıyor ya bizde niye olmuyor @Trgala