Survival ısland 2 Sınırsız Altın

5M İndirme

Çevrimdışı macera hayatta kalma simülatörü oyunu. Hayatta kalmayı, üretmeyi, gemi inşa etmeyi ve avlanmayı deneyin.

Survival Island 2: En iyi çevrimdışı macera hayatta kalma simülatör oyunlarından biri.

Köpekbalıklarıyla dolu okyanusta bir salda hayatta kalmak sizin için kolay bir iş değildi. Hayatta kaldın ama maceraların bitmedi. Fırtınadan sonra salınız dalgalar tarafından okyanustaki vahşi bir adaya çivilendi. Burada yalnız değilsin … Bu adada vahşi dinozorlar yaşıyor. Maceranız devam ediyor! Adada hayatta kalma başladı!

:star::star::star::star::star: Survival Island 2 Oyun Özellikleri :star::star::star::star::star:

:space_invader: Piksel Modu Eklendi!
Piksel adasında hayatta kalın! Pikselli bir dinozoru evcilleştirmek ister misiniz? Öyleyse devam et! Piksel oyunlarını seviyorsanız, yeni piksel modunu kesinlikle beğeneceksiniz. O halde ne bekliyorsunuz? Piksel dünyası sizi bekliyor!

:pick: Dinozor mağaraları
Bir dino mağarası bulabilir ve nadir bulunan kaynakları toplayabilirsiniz. Adadaki mağaraları keşfedin. Ada mağaraları tehlikeli dinozorlar ve nadir kaynaklarla doludur. Yeni dinozor türlerini keşfedin! Nadir kaynakları toplayın, aletleri ve silahları toplayın, adada bir ev inşa edin! Hayatta kalmaya çalışın!

:palm_tree:Yeni harika 3D grafikler
3B yüksek çözünürlüklü grafiklerin en yeni sürümünün keyfini çıkarın. Hayatta kalmak her zamankinden daha gerçek hissettiriyor. Birdenbire dev orman ormanları ve eski hayvanlarla bir jurassic adası bulduğunuzu hayal edin. En iyi 3D grafiklere sahip hayatta kalma simülatörü zaten burada!

:bow_and_arrow: Düzinelerce yeni silah ve hayati kaynak
Kıyamet veya ıssız ada … her neyse, hayatta kalmak zorundasın. Silah üretebilirsiniz: balta, yay ve oklar. Yiyecek avlamanıza ve savaşta kendinizi korumanıza yardımcı olacaklar. Hayatta kalmak için silahlar üretin! Hayatta kalma zanaatının tadını çıkarın! Gerçek bir dino avcısı olun!

:t_rex: Farklı dinozor türleri
Adada çok sayıda dinozor ve vahşi hayvan koleksiyonu var. Dodo senin en iyi arkadaşın ve koruyucun! Sizi tehlikeli Kentrosaurus’tan koruyacak! Vahşi Pterodactyl’leri evcilleştirmeye çalışın! Tüm yumurtaları toplayın ve Nasutoceratops’u alın! Ehlileştir ya da avla! Dinolar sizi bekliyor!

:hammer: Geliştirilmiş zanaat, inşa ve dövüş becerileri
Hayatta kalma oyunları … bu göründüğü kadar kolay değil. Son gününüz olsa bile cesur olun … Bu oyun, tesis inşa etmek için daha gelişmiş kaynaklar oluşturmanıza ve oluşturmanıza olanak tanır. Hayatta kalma zanaatını seviyorsanız, ihtiyacınız olan tek şey bu oyun! Yeni toprakları mümkün olan tüm yollarla keşfedin, artık gerçek bir hayatta kalacaksınız.

:sauropod: Evrim devam ediyor
Bu oyun aynı anda dinoları keşfetmenizi sağlar. Gerçekçi vahşi hayvanlar, bu adadaki davetsiz misafirleri öldürmek için can atıyor - elinizden geldiğince uzun süre hayatta kalmaya çalışın! Dinozoru evcilleştirmek mi yoksa bir dino avcısı olmak mı istiyorsunuz? Dinozorları avlayın veya onları evcilleştirmeye çalışın! En iyi hayatta kalma oyunlarından biri burada!

Hayatta kalma oyunlarını seviyorsanız, bu oyunu seveceksiniz! Hayatta kalma adası, işçiliği, avlanma ve inşaat. Gerçek dinozorlar ve tehlikeli hayvanlar! Gerçek bir dino avcısı olun! Şu anda yeni hayatta kalma simülatörü çevrimdışı macera oyununun tadını çıkarın! Ne için bekliyorsun? Tehlikeli ada sizi bekliyo

Hilenin yapılışına geçelim

3 Likes