Space shooter - Galaxy attack - Galaxy shooter hile istek

Oyunla ilgili bilgilerde girer misiniz. Bilmeyenler i├žin ├žok de─čerli oluyor

Oyun tamamen ├žok iyi pvp ve maceral─▒ ├ževrim i├ži uzay sava┼č oyunu oyunda loca kurabilir ekibinle localar aras─▒ sava┼člara kat─▒labilir siniz bir ├žok t├╝rk locas─▒ da mevcuttur

1 Like

Oyuna bakmam gerekicek.

peki o zaman ben bakmayay─▒m :slight_smile:

image

image

1 Like

Reis sen bakmam─▒┼čs─▒n ki i├žinden ge├žmi┼č oyunu bitirmissin

1 Like

yar─▒┼čmac─▒ arkada┼člara ba┼čar─▒lar. Biri bulana kadar vermeyece─čim :slight_smile:

1 Like

Reis bari ipin ucunu g├Âster

Ana alt─▒n veya elmas 4x arama. Sat─▒n alma ve sonu├ž azaltma . Sonda kalan ana alt─▒n veya elmas─▒ say─▒s─▒n─▒ elleme. Kod ├ž─▒kacak i├žine gir. kodu 1 artt─▒r. (├ľrnek 1.381.332 yi 1.381.333 yap) Bir ├╝st├╝ndeki koddan 1 eksilt (Yoksa ban yersin. ) Klasik bizim hilelerden

Tamm denerim geceye do─čru . Yolu g├Âsterdin. Art─▒k azda olsa y├╝r├╝mek gerek tek ba┼č─▒na

1 Like

Murat ustam bunun gibi birka├ž hile sitesi var ama adam lar a├ž─▒─č─▒n─▒ kapatt─▒ ├žo─ču hile ban at─▒yor genel de hel elmas hilesi yap─▒yor lar en ├Ânemli olan ┼čey kimsede olmayan asl─▒nda t├╝rk serverin de olmayan mod men├╝s├╝ bu oyun Vietnam taraf─▒ndan organize edilmi┼č Vietnam oyuncular ├╝cretsiz al─▒┼čveri┼č hilesi yap─▒yor lar etkinlik ler de ger├žek parayla anca al─▒nan ├╝r├╝nler onlar kendileri para yatirmadan al─▒yor lar ve pvp de ├╝st s─▒rlama da hi├ž t├╝rk oyuncu yok 2 3 kisi anca bulursun bunlar pvp hilesi kullan─▒yor lar pvp de olumsuz luk hilesi h─▒z hilesi v.b ┼čeyler le oynuyor lar senden istedi─čim bunada el atsan tad─▒ndan yenmez t├╝rk oyuncular─▒ buraya dolusur

Yapt─▒─č─▒m hilede ban yemedim yaln─▒z

Mod men├╝s├╝ b├Âyle bundan ├Ânceki s├╝r├╝mler de ├Âl├╝ms├╝zl├╝k ve tek atma vard─▒ adam lar 2 s├╝r├╝m ├Ânce yeni robot eklediler ve bu robot bir ├žok oyuncuyu tespit etti ├žo─ču banlan di hileyi yapan adam lar bir daha b├Âyle bir┼čey yapamad─▒ ama sen yapars─▒n

Bunun i├žin ay─▒racak zaman─▒m yok ancak vip olursan oradan e─čitim alabilirsin destek verebilirim.

├ç├╝nk├╝ istedi─čin hileleri yapabilmem i├žin oyunu hat─▒r─▒ say─▒l─▒r oynamam gerekiyor. Bu sebeple h─▒zl─▒ca istenen oyunlara bak─▒p ilk g├Ârd├╝─č├╝m hileyi veriyorum

Yapamad─▒m abi bende sadece bir sonu├ž ├ž─▒k─▒yor
Giriyorum i├žine ├╝stteki iki kodun birini 1 say─▒ eksiltiyorum di─čerini bir say─▒ y├╝kseltiyorum olmuyor

1 Like