Son Oyuna Hile Yapılana Kadar

Merhaba Türkiye’nin tek hile sitesi sakinleri.

Öncelikle neden “tek” olduğunu bir açıklayalım. Biraz geçmişe götüreceğim sizleri. 2010 yılında trgala kurulduğunda tekti. Tek olmak güzel bir şey sanabilirsiniz fakat değil.
image

bu da linki: Redirecting...

Tek olmak beni çok zorladı. Çünkü insanların istekleri hiç bitmiyordu. Sadece 6 ayda günlük 70 bin kullanıcıya çıkmıştık. Alt yapılar , saldırılar , istekler, dönüş yapamadıklarımızdan aldığım küfürler… Sadece koca sitede 1 reklam ile ayakta kalmaya çalıştım. Yıllarca çaba gösterdim. Sonra ne oldu?

Hilekariz, trgame gibi siteler türedi. 2015 yılında son verdim ve hangisi ortada? Hepsi bitti.

Sonra kimlere kaldı meydan?

Youtubede gördüğünüz dolandırıcılara

image

Bu gibi adamlar sizleri yalanlarla takipçi, virüs ne varsa para için kıskaca aldılar sömürdüler. Gerçekten hile yapan bir kaç kişi kalmıştı. Onlarda bu gibi adamlar yüzünden geride kaldı. Nasıl kalmasın ki? Adam sözde uç hilesi veriyor. Oyunda tek atma hilesini kim düşünür değil mi ?

Ya da apk dosyalarına kaldı . Yok apkcıdayı yok apkkimkupek. Saçma sapan birbirinin kopyası bir işe yaramayan siteler türedi durdu. Bunu ben başlatabilirdim. Fakat apk nedir? Yakında iphone gibi android cihazlarda apk karşı sistem geliştirecek yani hile kalıcı, apk gibi ne olduğu belirsiz içinde binlerce telefonun anasını ağlatan yazılım olan şeyler ise gereksiz. Hem kim google play olmadan oyun oynar ki? Yorum bile yapamıyorsunuz. Tek başınıza 999999 elmasla iyi eğlenceler. Apk yükleyip hile sananlara buradan selam olsun.

Unutmadan bir de yabancı övdüğünüz siteler var. Game guardianla veya cheat engine ile en son ne zaman hile verilmiş? 2017 mi? Bekleyin apk verirler belki.

Sonra ne oldu ben dönmeye karar verdim 1.5 yıl önce. Fakat artık büyüdük… Eskisi kadar ne enerji ne de vakit kaldı. Malum evlilik, çocuk, hayatta kalma mücadelesi. Hayatta neyi çok istedim biliyor musunuz? Her oyunun hilesine sahip bir site. Süper mario dan tutun , playstation 1 oyunları… Bir çığ gibi el ele vererek önümüze gelen oyuna dalmak ve paylaşmak. Fakat!

Gerçekten emek gerektiriyor bu işler. Bir hileyi çalmış bile olsanız , video açıklama derken 20 dk. Sitemiz henüz 1.5 ay oldu açılalı. Kaç hile var biliyor musunuz? 109! Tamamı çalıntı dahi olsa en az 20 dk sürdüğü var sayarsak tam 36 saat emek harcanmış. Çalıntı olmadığını düşünürseniz bu rakamı 3 ile rahatça çarpın.

Sadece bunla da kalmıyor. Hileyi istiyor arkadaş ve cevap bekliyor. Siteden soruyor. Facebooktan soruyor Telegramdan soruyor. Sayfaya yazıyor özel hesaba yazıyor. O cevabı alacak. Çünkü ben müşteri hizmetleriyim aynı zamanda. Günde 100 kişiye yakında yazmam gerekiyor. Yazsam da yetmiyor. Bu sefer ne kadar sürecek kardeş? …

Özet

Sevgili arkadaşlarım, oynadığınız oyunlar nedeni ile heyecanınızı anlıyorum. Fakat bu site bir hile paylaşım platformu. Yani sen arıyorsan o arıyorsa bunca talebi kim karşılayacak? Oynadığınız oyunu dünyada tek oynanan oyun sanıyorsunuz. Bunun yanında bu oyunların departmanlarının ve yatırımlarının olduğunu da biliyorsunuzdur. Hile yapmak gerçekten zor iş. Bunu kolaylaştırmak için elimden geldiğince destek olmaya çalışıyorum fakat üzülüyorum.

Birde hile beğenmeyen tipler var. Tek atma hilesi verilmiş. O elması istiyor. Neden çünkü oyunda kıyafet alacak. Hiç düşünmüyor. Arkadaş bak bu hile ile ben alttan alttan ilerlerim uğraşıp yapmışlar. Fakat yok. Onun için iyi hileci kıstası elmas yapabilendir. Kamil bir bak etrafına elması bırak normal bir hilesi var mı?

Şunu unutmayın. Bu site bawn star hile sitesi değil. Bu site pubg hile sitesi de değil. Bu site hile sitesi. Gücümüz ve vaktimiz yettiğince sizlerin de destekleri ile, Dünyanın en kapsamlı hile sitesi olma yolunda adım attık. Apk mod vermiyoruz. Biz gerçekten hile veriyoruz. Bu sebeple bu sitede süper mario ateri hilesi de göreceksiniz. Büyük hayalleriniz var ise, şimdiden kolları sıvayın ve hile denemeye başlayın. Çünkü çoğu talebe belki yıllar sonra karşılık gelebilecek.

Şuan ilk hedefimiz bu siteyi olabildiğince hızlı hilelerle donatmak. Zor oyunlara o zaman vakit gözetilebilir. Tüm siteyi bırakıp 1 2 ay boyunca bir hileye uğraşmak ne bize ne size fayda sağlar çünkü.

Ek

Bu siteyi şuan ayakta tutanlar yani yatırımcılar vipler. Sitemizin aylık gideri 320 tl’dir. Bu sistemi kurmak için server kiralanmıştır. Paylaşımlı hostlara vb kurulamamaktadır. Neden sitede vip var diye düşünenler var ise. İşte şuan bu sebeple.

Türkiye’nin tek hile sitesinden sevgilerimle.

21 Likes

Sen yeterki hile yap herzaman yanindayiz

2 Likes

@Dark’a İthafen;
Oyunların "Popüler"lik derecesi, Yazılımı da yükseltir. Bu demek oluyor ki; Ne kadar popüler ise o kadar para harcar yapımcısı, oyunu hile’e karşı korumak için.

Buna rağmen bu tip oyunlara saldırısı başarılı olan; Emin ol bununla uğraşmaz, zaten aşmıştır, gider yazılım ile mesleğini icra eder.

Bizler işin eğlencesindeyiz, kalan vaktimizi değerlendirdiğimiz, bazen oyunların sonunu görme isteğimiz, bazen de kodlar ile neler yapılabildiğini görme ve keşfetme hevesimiz için buradayız.

Sitenin desteklenmesi; Sunucunun Açık olması demektir… Ve sunucu açık olduğu sürece, yeni hileler, yeni amaçlar, yeni eğlenceler, yeni kodlar, ve günümüzü güzel kılacak yeni hizmetler akmaya devam edecektir…

Bu arada @Trgala ; Siteyi Global düşünüyorsun, saygı duyuyorum zira (Büyümesine de yardımcı olmak için) İsim işini Global yapsan diyorum :smiley: :smiley: :grinning_face_with_smiling_eyes:

4 Likes

isim aslında grobal. Bizde hıhıhıhıhhı sktir yazıyorrr denilir. 5 harf ve akılda kalıcı.

Sitemde aynı zamanda 5 dil de mevcut. Yakın zamanda konular otomatik diğer dillerde de yayınlanacaklar. Ülkeye göre otomatik o bölüm açılacak. Bizim tek sorunumuz şuan içerik. Amacım 2000 hilesin yıl sonuna kadar eklenmesi.

Ek olarak yorumun için teşekkürler.

7 Likes

Sevgili trgala. Ben dahil bu ülkede milyonlarca insana hile nedir öğreten kişisin. Bir çoğu henüz yeni 20li yaşlara geldi. Sen olduğun sürece zaten bu sitenin ne olacağını hepimiz/herkes biliyor. Tabiki her oyuna hile yapabilme şansımız yok. Fakat arkadaşlar bilsinki her oyunun bir alıcısı var. Oynayanı var. 100 bin kullanıcı oyunda bir oyundur. 10 kullanıcı olanda.

Popüler oyunlara hile yapabileceğini biliyorum. Bize gruptan zaman zaman neleri attığınıda tüm arkadaşlarım bilir. Biraz tez canlı bazıları. Şimdiden ekipte olmak veya sitede demirbaş olmak çok önemli olduğunu düşünüyorum. Trgalada geç kalmıştım. Ama burada başına yetiştim. bu kalp sana :heartpulse:

8 Likes

Murat abiyi Trgaladan beri takip ederim. Binlerce lira değerinde hileleri karşılıksız verdi yıllarca. Şu an tüm hileleri vip özel yapsa kimsenin laf etmeye hakkı olmaz. Şu dunyada en az para kadar değerli olan iki şey var: Emek ve zaman. Biz bir iş yerinde çalışırken emek ve zamanımızı para karşılığında satıyoruz aslında bu olay da bundan çok farklı sayılmaz. O yüzden bence empati ve sağduyulu olmakta fayda var.

5 Likes

Abi videoların sayesinde, hile ve açıklara sevgim arttı. Hangi oyuna girersem gireyim, aklıma ilk gelen hile :slight_smile: facebook zamanında, trgala’dan çıkmıyordum. Social empires, social wars olsun, hileyi yaptığımda okuldaki çocuklar bile şaşırmıştı. Sitenin tek eksiği, reklamlar. Maddi durumum yetse sınırsız vip’lik alırdım. Mâlum pandemide ücretsiz izne çıkardılar, cuma günü’de işden çıkarttılar maalesef. Maddi olarak elim uzanmaz ama, reklam koyarsan sitelere günde 10-15 kere tıklayabilirim ama :slight_smile: Yemin ederim bazen seni trgala’yı çok aradım. Bir ara sktir ailesi olarak bir yerde buluşup çay içsek hiç fena olmaz :slight_smile:

4 Likes

Seni bilen biliyor abi sonuna kadar yanındayım yanındayız.:handshake:

4 Likes

Çok nankör var , emeğe saygı yok , benim 8 sene önce attığım post ve hala da pişman değilim

3 Likes

Reis hayatta herkesi ayni anda mutlu etmek gibi bir durum imkansiz. Seni diger arkadaslarinda yazdigi gibi cok eskilerden taniyoruz. Burasi seninde yazdigin gibi hile sitesi. Tabiki de hile istekleri olucak. Ama bu sitenin bazi oyunlar haric tamamen ücretsiz hile paylasimi yapan bir site oldugu unutulmamali. Hileyi istedin hop 1 gun sonra ne oldu benim hile istegim gibi ahkam kesmeye kimsenin hakki yok. Veya bir baskasinin istedigi oyunu kucumseyip o oyunla ugradacagina bunla ugras deyip akil vermek de kimsenin haddine degil. Lutfen su hayatta satin alinamayan tek seyin zaman oldugunu ve bu hilelerin yapilisi hazirlanisi icin insanlarin zaman ve emek harcadigini unutmayalim ve saygi gösterelim.

4 Likes

Seni bilen biliyor abi hem öğretiyorsun hemde veriyorsun kim yapıyor bunu senden başka bu camiada itler havlar kurtlar ulur abi biz ulumaya devam edelim :sunglasses:

3 Likes

Abi seni eskiler tanıyor zaten ben ilk hilemi Facebook oyunlarının meşhur olduğu zamanlar da senin sayende başladım

Her adımı sen öğrettin bize nerede ne yapacağımızı hangi oyunlarda nelere dikkat edeceğimizi bunları biz senin sayende başardık ve aştık abi ve daha birçok şey öğreneceğiz

Daha geçen günlere kadar ben anti cheat nedir bilmiyordum nasıl bulurum nasıl değiştiririm ama senin sayende bununda anladım öğrendim abi

Ben herzaman senin yanındayım sana destek vermeye hazırım abi @Trgala herzaman için abi

4 Likes

Reis bence donate kısmı koymalısın. Bu sayede site ayakta kalabilir.

2 Likes