Smurfs Bubble Story Hile

Smurfs Bubble Story Hile ile, şirinlemeniz hiç bitmesin. Kolayca şehrinizi düzenleyin.

image

Smurfs Bubble Story bir puzzle oyunudur. Bölümleri geçerek şehrinizi düzenleyebilir ve geliştirebilirsiniz. Arkadaşlarınıza hava atmanın en kolay olduğu oyunlardan birisi.

Telefondan hile yapmak için Root’suz GameGuardian Kurulumu

Emulatörden yapmak için: Memu Play Emülatör Game Guardian Kurulumu

4 Likes

Elinize sağlık ama yanlış anlaşılmasın lütfen emeğe Saygım sonsuz ancak paylaştığınız hileli oyunlar çok saçma bence biraz popüler oyunlara yönelmelisiniz :blush::relaxed: Road riod gibi pvp gibi brawl atars gibi

Oyunların kalitesini belirleyen sen misin? Sen kimsin? Her oyunu oynayan insan var. Muhtarlık yapma gelip burada

1 Like

1 haftadır takip ediyordum yazmayım dedim ama tutamadım kendimi affedin cidden dediğim gibi ama.

Arkadaşım beklediğin hileler çıkmıyorsa başka sitelerde hilelerini arayabilirsin.

2 Likes

Böyle tepkilerin geleceğini biliyordum . Ama daha iyi şeyler yapabilmek için öneri güzel olumlu düşünce eleştiri olarak bakalım ben bu düşünceyle yazdım kötü bir şey demedim istemem dostça iyi niyetle öneri fikrimi düşüncemi söyledim lütfen kızmayın

Keşke düşüncelerini dile getireceğine konuşan tom bile olsa bir hile çekip göndersen. Boş muhabbet etmek kolay eleştirmekte. Fakat bu sitede emek veren kimseye laf söyletmem. Kimsenin fikrinede ihtiyaç yok. Başka hile sitelerinde takılın. Sitede reklam bile yok. 1 gram faydası olmayan adamların bir de yavsakça fikir sıcmasını çekemem.

3 Likes

sevgili üye öncelikle belirtmek isterim ki burada paylaşılan hileler sağdan soldan alınıp izlenip yapılan hileler değildir. Ekip arkadaşlarımız ellerinden gelen en iyi şekilde, insanların hoşuna gidecek olan oyunları bulup hilelerini yapmaya çalışıyor.
Hile yapılırken gerçekten çok fazla zaman harcanıyor, bu 1 saat de olabilir 10 saat de olabilir 1 gün de olabilir 10 günde olabilir. Arkaplan da görmediğiniz çok şey var, şimdi şöyle düşünelim siz gelip istediğiniz oyuna hile istiyorsunuz diğer değerli üyemiz gelip başka oyuna hile istiyor, bu böyle gidiyor bizim buradaki amacımız tabi ki herkesin istediği hileyi yapıp paylaşmak, ama kolay bir süreç değil çünkü ne emekler veriliyor uyumadan açıklar aranıyor, o yüzden sizden ricamız bu süre zaafında bizleri desteklemeniz, tabi ki bu demek olmuyor ki istediğiniz oyunların hilesi olmayacak, her şeyin bir sırası var lütfen bu dediklerimden bir pay çıkarın ve oyunların keyfini çıkarın iyi günler dilerim.

2 Likes

Bu kafa söyle bir kafa. Sanıyor ki tüm dünya onun oynadığı oyunu oynuyor. Yüz binden fazla oyun , oynayan olmadan bekliyor bunların kafasıyla. Bir de bu site hile sitesi. Süper mario hilesi de olur konuşan tomda. Aradığın hile yoksa alternatiflere bakarsın .

4 Likes

Kardeşim emeğine yüreğine sağlık sen elinden geleni yapıyorsun Murat abinin de dediği gibi daha bir hile yapıp atmamış boş insanlar var bunlar seni incitmesin sen elinden geleni yapıyorsun oyunum iyi veya kötü olduğu önemli değil burda senin o oyun için harcadığın emek önemli

TrGala ailesine katkıda bulunan herkes bizim için çok önemli

Murat abi bizlere daha birçok şey öğretecek sadece zamana ihtiyacımız var

2 Likes

Güzel oyun

Hile için çok teşekkür ederim eline emeğine sağlık devamını bekliyoruz :grinning:

eline sağlık ben oyunu indiremedim ama sağlık olsun teşekkürler yinede

Eline koluma sağlık hocam gereksiz vasıfsızların yorumlarını ciddiye almayalım

bu grupta herkes smurf olmuş :ddd

@Dark Elbette görüş ve önerilerin önemli… Zira bir şeyi atlıyorsun; Sktir.com oyunlara hile yapmanın yanı sıra, oyunlarda nasıl hile yapılır (Balık verme, Nasıl tutulacağını öğret! Felsefesi gibi) global konuların yanı sıra, ihtiyaçtan ziyade, eğlenceyi de konu edinmiş bir sitedir. Bu bağlamda, gördüğün üzere, Admin olmayanlar da hile paylaşıp, yardımcı olacak konulara cevap veriyor. E sen de katıl bu eğlenceye, bakalım “Popüler” kaç oyun kodunu ziyaret edebileceğiz… :wink: Eleştiri kaliteyi arttırır…