Simon's Cat - Crunch Time (Gold-Boosters)

Hile yapımının detayları için sizleri Ana Konuya yönlendireceğim.
Ana Konudaki açıklamalar ve Video aynen tatbik edilebilir ve aynı sonucu verecektir.
Bu Hile Nasıl Yapılır (Ana Konu)

Oyun Açıklaması:
EK BİLGİ
Boyut: 132M
Yükleme sayısı: 1.000.000+

Ana Konu da verilen bilgileri tatbik edin ve hala sorunuz varsa yorum yapmaktan çekinmeyin…
Tekrar görüşünceye kadar… İyi Oyunlar…

4 Likes

(gönderi yazarı tarafından silindi)

İyi de zaten hilesi verilmiş. Okumadan yorum yapılırsa, başka kullanıcı da hile yok sanacaktır. Hem sitemizde puan kasma diye bir olay yok

Üstadım, Video çekme konusu benim durumumda oldukça uğraş verici (PC ve düzenlemeleri dahil)
bir durum.
Onun yerine oyunları sunup, tek bir video ile verdim hileleri.
Hile zaten klasik bir düzende, parayı tara >> biraz para harca veya kazan >> yeni değeri (parayı) tekrar filtrele >> esas değere ulaş ve onu yükselt…

Emin olun farklı bir durum olsa, (Zaten en başta ben gösteririm onu ki; severim farklı şeyler yapmayı :slight_smile: ) Video da açıklar veya Paylaşım da değinirdim.
Gayet klasik bir hile, verdiğim oyunlarda video da yaptığımı yapın, sonuca ulaşacaksınız.

Eğlenin bu tür programlar ile :wink:

1 Like

En doğrusunu yapmışsın. Hatta konuları da birleştirebilirdin fakat bu seferde içinden çıkılmazdı işin. Benim lafım sana değil, puan kasacağını sanan sevgili @Algos60 'a :slight_smile: tekrar eline sağlık

1 Like

Ayrı sunmamın nedeni, aramalarda konu ve başlık olarak bulunabilmesi içindi.
Aklıma geldi birleştirmek :smiley: zira sonuçta tek oyunun parçası değil, kendi başına bir oyun olduğu için, “Her Oyun Hilesi, Kendi Konusunda ve Başlığında Sunulsun” felsefesini takip ediyorum. :wink:

Devamı gelecek, yeter ki SUNUCUYU (Sktir.com) AÇIK TUTMAYI BAŞARALIM …

3 Likes

Emegine saglik.

1 Like