SimCity BuildIt Hile

SimCity BuildIt hilesini sizlere sunuyorum. Bu hile ile istediğiniz şehiri engellere takılmadan kurabilirsiniz.

image

Oyun Hakkında

Hoş geldin, Başkan! Güzel ve canlı bir metropol tasarlayıp oluşturarak kendi şehrinin kahramanı ol. Şehrin büyüdükçe ve daha karışık hale geldikçe tüm kararları sen vereceksin. Vatandaşlarının mutlu olmasını ve kent siluetinin büyümesini sağlamak için akıllıca seçimler yap. Ardından, diğer dost Başkanlarla ticaret yap, sohbet et, rekabet et ve kulüplere katıl. Sıradışına giden yolunu inşa et!

Oyun Linki

Hilede neler var?

• Simoleon
  • SimPara
  • NeoSimoleon
  • Altın Anahtar
  • Platin Anahtar
  • Level

Gerekenler

Telefondan hile yapmak için Root’suz GameGuardian Kurulumu

Emulatörden yapmak için: Memu Play Emülatör Game Guardian Kurulumu

Screenshot_2

Video

8 Likes

Tşk oyun bitti :rofl::rofl:

1 Like

@Nixany Benim oynadığım en başında bıraktığım oyun 4 seviye. Level sistemini neye göre yaptın bende sonuç çıkartmadı :slight_smile:

@danger1905

2 level olman için 50 xp gerekiyor. Bu yüzden 50;2 şeklinde grup araması yapıyor. Leveli değiştirmek istediğimizden 2’yi tekrar aratıyor (refine). Çıkan sonuçları 100 ile değiştiriyor. Böylece 50 xp sonra 2 level olman gerekirken 100 level oluyorsun : )

1 Like

Anladım. Bunu 4 seviye için 380;4 aratmama sonuç vermiyor bir yerde sıkıntı var ama ne çözemedim henüz. Sadece şu bellek aralığında seçtiğiniz bende 16mb olarak gözüküyor ordan bir şüphelendim ama.

Bellek aralığını Anonymous olarak seçip deneyebilirsin.

1 Like

Yazdıktan sonra farkettim. Yüksek boyutlu olan o. 4 seviye de 2 veri çıktı şuan level attırmaya çalışıyorum tahminimce olacak :slight_smile:

1 Like

Video güncellenecektir. Platin anahtar ve NeoSimoleon eklendi.

1 Like

Ellerine sağlık bu oyun için zamanında çok deneme yapmıştım iyi oldu. Farmville 3 içinde çıkınca efsane olacak emeğinize sağlık :slight_smile:

Teşekkürler. Farmville 3 için çalışmalar devam ediyor.

her oyunda bu şekilde olurmu acaba

Denemek lazım. Kesin olur veya olmaz denemez.