Shadow of Death 2 , Stickman Legend-Shadow War VirtualXposed Sorunu

Başlıkta belirttiğim 2 oyunu örnek olarak göstererek sorunu anlatayım. SoD2 oyunu yükleme ekranı gelmeden hata veriyor ve açılmıyor. SL-Shadow War oyunu ise yükleme ekranında kilitlenip kalıyor. Ekte her iki oyun için de görsel bırakıyorum :slight_smile: Bu sorunları kaynağını ve çözümünü bilen biri çıkar mı acaba? Üstelik SoD2 oyununun sitede hilesi mevcut. Yani oyuna bir güncelleme gelmediyse sorun kesinlikle telefonumda ya da ayarlarımda. Şimdiden ilgilenen herkese çok teşekkür ederim (=

Xiaomi Note 10 ve VirtualXposed kullanıyorum.

Xposed için 64 bit eklentilerin kurulu mu?

Kurulu hocam. VirtualXposed üzerinden aktif olarak oynadığım 2 oyun mevcut. Oyununa göre bazısını açıyor bazısını açmıyor :slight_smile:

Eğer kurulu olmasına rağmen çalışmıyor ise Parallel Space denemenizi tavsiye ederim. Eğer gene hata alrısanız yorum yapın, farklı çözümler önereceğim.

Ne yazık ParallelSpace’te root konusunda sıkıntı yaşıyor çoğu cihaz. O sebepten alternatif olarak kullanıyorum VirtualXposed’i :slight_smile:

Dual Space denediniz mi?

Denemeye değer diyorsan deneyeceğim tabi ki :slight_smile: teşekkür ederim. Ancak yine de VirtualXposed üzerinden giriş yapabilmeyi daha çok isterim bu oyunlara :slight_smile: Başka çözüm sunan olmazsa son çare olarak program değişikliğine giderim :slight_smile:

Tabiki denemeden sonuç alamazsın gerekirse hepsini dene derim ben

Dostum buraya modlu android 10 ve 11 lerde çalışan virtual linki bırakıyorum bunu kurup denemeni tavsiye ederim kullanlar tarafında baya olumlu yorumlar gördüm. Ben emulatör tarafında test ettim ama sistem Android 7 olduğu için pek verim alamadım sonuçları buraya yazarsan sevinirim…

Link : INDIR

1 Like

Geç gördüm yorumu üzgünüm. Akşama deneyip dönüş yaparım teşekkürler :slight_smile:

Sorun değil karşıma çıktı diye paylaşmak istedim

Virüslü dosya

Virüslü olarak görünüyor olabilir. Gezginlerden winrarı indirmeyi dene bilgisayarından bakalım aşşağıda ne hatası verecek sana. Virüslü dosya paylaşımı yapacak kadar adi değilim.

Estağfurullah kardeşim , suçluluk psikolojisine girmene gerek yok ki WinRAR indirirken virüs hatası vermez 3. Parti uygulamarı virüs olarak görünür oda sistem dosyalarına eriştiği içindir :roll_eyes::roll_eyes:

Ne biliyim sen öyle birden suç atar gibi dosya virüslü diye ss atarsan bende hiç bişey bilmediğini sanıp gerektiğinden fazla açıklama yapmak istemem. Bu kadar biliyosan neden uygulamanın gerçekten virüslü olmasa bile anti virüsün uygulamayı virüslü olarak görebileceği ihtimalini göz ardı ettin?

:flushed::flushed:"gerçekten virüssüz"