Shadow Battle 2 Altın Para Hilesi

★ KENDİ MÜCADELE TAKTİKİNİZİ OLUŞTURUN ★
GÖLGE SAVAŞI, aralarından seçim yapabileceğiniz 6 benzersiz sınıf altında size birçok kahramanı getiriyor. Yeni kahramanlar, amblemler toplayın ve onları istediğiniz gibi yönetin. Hızlı ve zarif, güçlü ve sarsıcı, esrarengiz ve ölümcül olun.

★ EN BÜYÜK EFSANE OLUN ★
Bir Komutan olarak, tüm Evreni köleleştirmekle tehdit eden GÖLGE kuvvetine karşı savaşmak için kahramanları işe alabilir, güçlendirebilir ve yönetebilirsiniz!

  • En güçlü kahramanların hepsini bir araya toplayın ve onların yanınızda kalmasına izin verin, liderliğiniz altında savaşın.
  • Yıldızlar arasında destansı bir yolculuğa çıkın, gezegenleri ve güzel manzaraları keşfedin.

★ MÜCADELEYE YÜKSELİN ★
Rakiplerinizi yenmek için Versus savaşlarına katılın; Ödüller kazanın, kuvvetinizi yükseltin ve en üst sıradaki Komutan olun!

★ MİSTİKAL ÖDÜLLERİN KİLİDİNİ AÇ ★
İçindeki ganimeti ve hazineleri keşfetmek için Küpleri Kazan: nadir kahramanlar, elmaslar, değerli kaynaklar ve diğer harika ödüller!

Memu Play Emülatör Game Guardian Kurulumu

3 Likes

Eline sağlık, sanırım bu oyunun sçhesap bağlama sistemi çalışmıyor malesef eğer o olay çözüldü ise çok güzel hile :pray:

sçhesap derken tam olarak ne oluyor bilmdiğim için soruyorum

Yanlış yazmışım, Mesela hileyi pc den yapıp hesap bağlayıp ( facebook, google play) telefondan deva etmene yardımcı olan sistem