Script Hangi Kod Ne İşe Yarar #3 Kodlamasız Script Oluşturma, Şifreleme (Hazır Basit)

Merhaba değerli kardeşlerim bu videodan sonra script devrini başlatacağız. Aklınızda çok soru var biliyorum videoları elimden geldiğince hızlı hızlı doldurmaya çalışacağım

1. Aşama

Elimizde hazır script var. Oyunlar da oto arama ve değiştirme görevi görüyor. Kod yazmaya gerek kalmadan tak fişi bitir işi . Fakat basit oyunlar için geçerli, şimdi hazır script komut dosyamızı indirelim masa üstünde dursun.

2.Aşama

Eee bunu indirdik napacağız ?
Note Pad ile açıyoruz önce, toast mesaj yerlerini dolduruyoruz.

ÖRNEK : SKTİR.COM BY PRO EJDER SKTİR.COM

3.Aşama

Burada değer arama yeri ve değer değiştirme yerine işlem yapacağız.
Diyelim bir oyunda hile buldun, GG"da arama değerin Örnek:1500;250;3000
Değer Arama Yeri’ni silip değerimizi ekliyoruz.
Sonuçları değiştirmesi için **Değer Değiştirme Yeri’ne istediğimiz sonucu yazıyoruz.

Artık script hazır, hile hazır; Ama ben bir oyunda 2 işlemli hile buldum nasıl yapacağız diyorsanız, hazır hile scriptin’e 2 tane arama method koyulu.

Dikkat!! Hazır Script TYPE_DWORD araması için geçerli. Diğer arama F:Float , E: Double , W: Word Gibi aramaları kendiniz ayarlamanız gerekiyor.

4.Aşama

Komut dosyamız hilede tıkır, tıkır işliyor elinize sağlık.
Peki yaptığınız .lua scripti nasıl şifrelersiniz. :point_down:t4: :point_down:t4:

Gelelim videolu anlatıma, yazdıklarımın hepsini okuduktan sonra attığım videoları çok kolay bir şekilde öğreneceksiniz; Fakat video 5 dakikalık stream 250mb fazlasını kabul etmiyor 4 parti yaptım.

Videoda atlama yapmayın, takıldığınız yerde bilen kişilere sorun soruşturun.

1.Parti :point_down:t4:

2.Parti :point_down:t4:

3.Parti :point_down:t4:

4.Parti :point_down:t4:

Script Hangi Kod Ne İşe Yarar #4 Açık Kaynak .Lua Şifreleme

9 Likes

Eline sağlık pro. Baya yararlı bunlar . Bir de modla tam olsun

1 Like

Teşekkür ederim :smiling_face_with_three_hearts:

Güncel

Sonunda başladın… Güzel çalışma, senin arşivin iyi, farklı taramalar ve farklı değişimler için …

Bu konu uzayacak bir süre daha…

“Bazı kodlar değişken, oyun içinde gg ile bire bir taranmalı, örnek; 250 altın, 100 Xp veren bir değer, bir sonraki savaşta 300 altın 125 Xp oluyor. Bu tür değişkenler scriptte nasıl taranır?”

Gibi sorular çıkacak… :smiley:

1 Like

Onun için ise script’in offsetine koşacaklar konu dahili olarak direk senin konular. Bir şeyler öğrenmek istiyorlarsa önce en basit en kolay yoldan başlamalılar. Bir offsetli script yazarsam fransız bir turist’in türk insanına yol sormak gibi olur :smiley:

1 Like

Doğru, bu durum da admin düzeyi…

Tamam, yukarıdaki konu odak ve başlangıç seviyesi…

1 Like

Merhaba hocam video kayıtları açılmıyor ve scrpt de birden fazla kod arattigimizda örnek veriyorum 5;17;40;4 mesela çıkan sonuçların hepsini deilde 1 tanesini değiştirmek istiyorum onu nasıl yapmak gerekir

Hocam yukardaki sorunumu çözdüm şuan scrpt çalışırken arama kodlarım ekranda gözüküyor onu gizlemek için ne yapmak gerekiyor cevap verirseniz sevinirim