Script Hangi Kod Ne İşe Yarar #2 (Script Yapma Ve Uygulama Basit)

GG Bellek Aralıklarını A: Anonymous Methodunu Script İçine Nasıl Veririm ?

bellek aralıkları

gg.setRanges(gg.REGION_ANONYMOUS)

Evet Bu kod setRanges :fu:t4: ve parantez içinde REGION_ ANONYMOUS seçmesini sağlıyorum. Fakat başka bir bellek aralığını seçmesini istiyorsanız ( gg.REGION_???) Yazarsınız ve bu kodu başlangıç mesajından sonra ilk başa koymalısınız. Biliyorsunuz hileye başlamadan önce bellek aralıklarını seçip hilemizi yaparız.

GG’a İstediğimiz Bir Sayıyı Aratma Methodunu Script İçine Nasıl Veririm ?

gg.searchNumber('Değer Arama Yeri', gg.TYPE_DWORD)

Evet kodumuz bu searchNumber ingilizcesi olmayan bile ne işe yaradığını az çok çözer.
Ben gg.TYPE_DWORD Olan yeri değiştirebilirsiniz. Mesela gg.TYPE_FLOAT - gg.TYPE_DOUBLE Oyunda açığını bulduğumuz değeri, Değer Arama Yeri bölümüne yazıyoruz neyi aramasını istiyorsanız onu arayacaktır.

GG’da Çıkan Sonuçların Bir Miktarını Değiştirmesini Script İçine Nasıl Veirrim

1-100 arama

gg.getResults(1~1000)

Evet kodumuz bu ben mesela aramayı verdim. Fakat 100 tane değiştirmesini istiyorum. gg.getResults yazıyorm ve parantez içinde 1~100 arasında sonuç çıkarmasını istiyorum.

GG’da Çıkan Sonuçları Değiştirmesini Script İçine Nasıl Veririm ?

DEĞER DEĞİŞTİRME

gg.editAll('-999999', gg.TYPE_DWORD)

Evet kodumuz bu gg.editAll Yani gg’da çıkan tüm sonuçları değiştirmesini söyler :slight_smile:
Şaka gibi gelecek ama çok basit bir oyunda sadece bu 3 kodu not defterine yazıp lua haline çevirip gg de çalıştırırsanız hile işleyecektir :smiley:

GG’da Bütün Sonuçları Silmesini Script İçine Nasıl Veririm?

sonuçları temizle

gg.clearResults()

Evet kodumuz bu, diyelim ki ben 2. işlemi de ekleyeceğim bunu mutlaka eklemelisiniz yoksa bir sonra ki işlem için sonuçlar silinmeden arama yapcaktır.

• Buraları Dikkatlice okuduğunza göre gelin bakalım ne kadar kolaymış script yapmak görelim :slight_smile:

VİDEO

Script Hangi Kod Ne İşe Yarar #3 Kodlamasız Script Oluşturma, Şifreleme (Hazır Basit) - Trgala tarafından #2

8 Likes

Emeğine sağlık hocam teşekkürler çok net açıklayıcı olmuş :pray:t2: