Royal revolt 2 ; Ölümsüzlük , Aptal askerler Hilesi

header

RTS savaş stratejisiyle ve ROYAL REVOLT 2’nin RPG aksiyon dünyasında en güçlü Kral veya Kraliçe olarak Krallığınızı zafere taşıyın.

Başarının anahtarı, saldırgan savaş becerileriniz ve RTS fetih stratejinizdir. Bunları düzenli olarak RTS savaş stratejisi taktiklerinize ve birliklerinize göre ayarlayın! En zorlu çatışmalara kolaylıkla direnen destansı bir kule savunması oluşturun. Ordularınızı, kule savunma RTS stratejinizi ve Krallığınız için engelleri akıllıca seçin onlara bağlı

gameguardian scripttir ; herhangi bir şifreleme yapmadim .Keyfini çikarin

HİLEDE NE VAR ?

• Dump Enemy ( Düşman saldırmaz )
  • God ( Ölümsüzlük)

Script İndir : god_dumb_enemySKTİR.COM.lua (3.5 KB)

KOMUT DOSYASI NASIL ÇALIŞIR ? :point_down:t4:

4 Likes

Eline sağlık süpersin.

1 Like

vip modmenu gelecektir ;

• one shot kill
  • speed
  • distance
  • tent level
  • secret tent
  • god mode
  • dumb enemies
  • Anticheat+++

Eline sağlık. Teşekkürler hile için

1 Like

Eline sağlık

1 Like

İşe yaramıyor böyle bir hata veriyor sebebi nedir

makinan 64 bit olabilirmi?

1 ) Kral ölümsüz
2 ) Düşman askeri yok

X8 sandboxtan yapıyorum

sadece altta Xa seçili olsun öyle dene. Benim scriptimde herhangi sorun yok.

12312

Malesef hata verıyor calısmıyor bende

Ödülleri vermiyor

usta hazine odani büyüt oyuna hakim degilsin.:blush:

Ne gibi hata veriyor onuda yaz ; yazmazsan nasil cevap verebiliri? olmayan kisim nedir ;

Pardon ustam hilesi olan bütün oyunları oynuyorum da dediğin gibi oyuna hakim değilim :joy:

1 Like

Gayet başarılı bir hile bende çalışıyor ve bende 8x sandbox kullanıyorum

1 Like

Hile scriptini deneyebilmek adına oyunu indirdim ve site içersin de admin’ in vermiş olduğu forex gaming virtual ile hem game guardian’ı hemde oyunu çalıştırdım. Game guardian sorunsuz çalışıyor. Fakat forex gaming virtual üzerinden çalıştırdığım royal revolt 2 oyununun google play servisi, hesap bilgilerimi girmeme rağmen sürekli aynı ekrana atıp, google play hesabımı bağlamamı isteyerek bu hatayı tekrarlıyor ve oyun açılmıyor. Forex gaming virtual, google play de yer alan super clone uygulamasının modlanmış halidir ve google play servis butonu etkin olmasına rağmen çalışmamaktadır. Orijinal uygulama olan super clone ile denedim, game guardian yine çalıştı fakat google play servise bağlamayıp, sürekli hesap bağla hatası verdi ve orada da oyuna giremedim. Bu sebepten dolayı oyun açılmıyor. bilginiz olsun. Emekleriniz için çok teşekkür ederim. :hugs:

Metin senin tel den o :blush:

gameguardian sitesinden gg uyumlu paralel space indir ; oyunu icine ekle orjinali oyun kurulurken gmail isteycek giris yap bekle bagli hesap yuklenecektir .sonra gg yi ekle tamamdir.Ama play oyunlarin yuklu oldugundan emin ol Tacticoola benzemez bu oyun :blush:

1 Like

Telefonun modeli nedir ?

1 Like

Ahahaha abim, tacticool yüzünden sabah akşam başının etini yedim… Her oyunu tacticool olarak görüyorum… :joy: