ROBLOX-STRONGEST PUNCH Hile (Trainer)

Ve tekrar merhaba… Roblox oyununda bir çok bölümde kullanabilmeniz için yeni bir Trainer hazırladım…

Oyun Link

Açıklama

Hepsinin en güçlüsü olmaya hazır mısın?
REHBER
Duvarları Aş → Dünya Sınırlarına Ulaş → Daha Yüksek Dünyalara Işınla → - Duvarların Ardındaki Güçlendirmeleri Topla → Efsanevi Evcil Hayvanlarını Besle ve Onları Geliştir → Daha Güçlü Ol → Bunu Arzu Edermisin Koru veya Yok Et, Tarafını Tut!

Neler Gerekli

Öncelikle şu notu düşeyim;
Trainer Sktir.com kullanıcı kodlu ve ücretsiz bir araçtır.
Kullanıcı kodunuz, Trainer ilk açılışında size görünecek "User Code"dir. Bu kodu altındaki butona tıklayıp kopyalayın ve burada yoruma veya bana yada nöbetçi bir admine mesaj olarak yayınlayın. Kullanıcı kodunuz kayıt edildikten sonra bu formattaki tüm Trainerleri ücretsiz kullanabilirsiniz.

Nasıl Yapılır

Şimdilik Video çekmeye vaktim olmadı, açıklamalar ile anlatacağım.
İşte Trainer görseli;
rbl2

1. Auto Click;
    Başındaki kutu tıklama hızını belirler, oraya varsayılan 280 sadise eklendi, 1 saniye 1000 sadisedir… Yanındaki butonu tıklayıp [True] yaparsanız, karakteriniz alan içinde otomatik dolaşacak ve tıklayacaktır, [False] yaparsanız, sadece tıklayacaktır. Butona her tıklama true ve false yapar.
    Auto Click aktif etmek için Fare (Mouse) okunuz oyun ekranında olmalı ve klavyenizde “F8” tuşuna basmanız yeterlidir. Kapatmak için tekrar “F8” tuşuna basmanız yeterlidir.

2. Open Hack;
    Bu buton altındaki 2 hilenin kilidini açmak için kullanılır. Bu kilitli hileleri kullanmak için oyunun açık olması ve bu boton ile oyun sürecine bağlanmanız şart. Oyunu açın, butona tıklayın, her şey doğru ise alttaki hile kilitleri açılacaktır.

3. Speed Hack;
    Oyundaki hızınızı sizin seçtiğiniz değere taşır (Yükseltir veya Düşürür) Oyun hızınız varsayılan 1 dir. Kutuya bir değer girin (2-10 arası) ve butona tıklayın. Hızınız kutuda yazan değer kadar artar. Tekrar normale dönmek isterseniz, butona tekrar bastığınızda varsayılan 1 e dönecektir hızınız. Bu hile Roblox’un her bölümünde kullanılabilir.

4. Select Jump;
    Sıçrama yüksekliğinizi 3 ayrı farka çıkaracak seçenekli hiledir.
    Listeden bir değer seçin (1,2,3) ve bekleyin, değişen kod mesajı gelince oyuna dönün ve zıplamayı test edin. Normale dönmek için listeden "0"ı (sıfır) seçin.
    İşte Multi Jump dan bir görsel:

Farklı hileleri hala test ediyoruz. Güncellemeler ile bunları ekleyeceğiz.

Ve konu sonu…
Farklı bir konuda buluşana kadar, İyi Oyunlar …

5 Likes

Merhaba code olayını anlayamadım programa giriş yapamadım.

1 Like

Sadece Trainer’in size verdiği kodu kopyalayıp, buraya yorum olarak paylaşmanız veya bana mesaj olarak göndermeniz yeterlidir. Bu kod Trainer kullanım kilidinizi açacaktır.

Click to copy code butonuna tıkladığımda sktir açılıyo fakat kod falan kopyalanmıyo.

Kopyalama butonu çalışıyor. Farklı olarak kutudaki tüm kodu seçin >> /Klavye tuşlarınızda) Ctrl+C yapın kopyalayacaktır, buraya dönüp, yorum veya mesaja Ctrl+V yaptığınızda kodu yapıştırırsınız.
Ayrıca kopyalama butonuna tıkladığınızda kodunuzu gözteren bir mesaj kutusu da çıkıyor olmalı, bu da kopyalamanın başarılı olduğunu gösterir.
Ek-1

daha önce neyini yapamadım anlamadım ama şuan kod geldi buyrun:03000200040005000006000700080009

Kodunuz aktif edildi.
Spoil: Ninja Legends bölümünde 5 nolu jump ile tek sıçramada en yüksek adayı aşmak garanti :wink: