Pugb mobile Global Ateşleme Hile

Pugb mobile grobal Ateşleme Hile ile beraberiz. Ateşleme derken grobal sürüm olarak söz ediyorum. Aslında kendi yaptığım bir hileyi paylaşacaktım fakat önüme düştü. Şimdilik bunu sömürün ve beni bekleyin :slight_smile:

Bir çoğunun bilmediği bir hileyi sizlere sunuyorum. Gayet basit ve dakikalar içinde aktif edebilirsiniz. Ban ihtimali yok denebilir. (Yinede 3 saat test edilmiştir. Sizlerde test ediniz.

image

Öncelikle telefonunuza veya emülatörünüze bu uygulamayı yükleyiniz.

Bu işlemi yaparken lütfen oyunu kapatınız. Açık olmasın.

Daha sonra programı ayarlayalım

Programdan seçimini yaptıktan sonra

Sizdeki sürümü seçiniz. Genelde grobaldir.

Daha sonra vip config kısmını seçiniz.

Aşağıda ki ayarları sırasıyla aktif ediniz. ( Apply)

1

image

2

Bu ayar 90 fps almanıza yarar. İsterseniz aktif etmeyebilirsiniz. Denendi. Harika bir deneyim sunmakta

image

3

Bu ayar herkesi beyaz yapar. Bu sayede düşmanı rahatça uzaktan görebilirsiniz.

image

4

Bu ayar sayesinde şarjör değişmezsiniz. Fakat tavsiye edilmez.

Uygulamanın Diğer Özellikleri:

IPAD Görünümü: Tek bir tıklamayla Tamamen Özelleştirilmiş IPAD Görünümü Alın! Ultra geniş görünüm, küçük kapsamlar, büyük kapsamlar, mini IPAD görünümü vb. gibi çok çeşitli seçenekler mevcuttur.

Özelleştirilmiş Oyun Seçenekleri: Çimensiz Yapılandırmasız, Sissiz Yapılandırmasız, Mevcut En Yüksek Grafiklerin Kilidini Açın, 90 FPS’nin Kilidini Açın ve çok daha fazlası sadece tek bir tıklama!

Yedekleme Kontrol Düzeni ve Hassasiyeti: Kontrol Düzeninizi ve Hassasiyetinizi LFX Tool Custom ile Güvenle Kaydedin. Onu asla kaybetmeyeceksin ve arkadaşlarınla ​​paylaşabilirsin!

Bulut Yedekleme Özellikleri: Kontrol Düzeninizi ve Duyarlılığınızı Buluta Kaydedin ve İstediğiniz Zaman Uygulayın!

Maksimum FPS’nin Kilidini Açın: Cihaz Gecikmelerinizi kaldırın ve Yüksek Kaliteli Yapılandırmamızla mevcut En Yüksek FPS’yi elde edin!

Gelişmiş GFX Aracı: Çok Düşük Grafiklerden Çok Yüksek Grafiklere kadar seçim yapmak için 25’ten fazla Hazır GFX Paketi Alın! LFX Tool Custom sizin için seçeceğinden, oyun grafiklerini Cihazınız için en uygun olanı seçme konusunda herhangi bir sorun yaşamadan özelleştirin!

UserCustom Dosyalarının Kodunu Çözün: UserCustom dosyasını kolayca çözün ve kodlayın!

Dikkat

Telefonunuzda root bolunmalı. Eğer yoksa aşağıdakileri yapabilirsiniz.

Telefondan hile yapmak için Root’suz GameGuardian Kurulumu (Paralel spaces veya türevleri yeterlidir. Game guardian indirmeyiniz.)

Hileden Görüntüler

image

image

9 Likes

Ellerine saglik reis

1 Like

@Trgala Bilyorsunuz küçük oyunlara bakmaz :slight_smile:

1 Like

burada benlik bir hile yok :)) çerez niyetine sömürün

Anlatım kılavuzu yeter :slight_smile: Malum boş kalıyor yetişemiyoruz.

1 Like

Mükemmel, böyle nimetleri her yerde bulamazsınız.

Ah pubg üzümlü kekim önceki sitede uc satışı olucaktı abi o ne durumda aynı zamanda okey de çip felan da satılacaktı.

Zamanında kullanmış birisi olarak diyorım ki herşeyin abartısı ban sebebi :slight_smile: ben 3 saatlik ban ile yırttım arkadaşım 10 senelik yedi Config ler genelde çok kullanılıyor buda onlar dan birisi o yüzden abartmadan oynayın her maç 10. 15 kile gerek yok :slight_smile:

Bunun IOS için olanı da var mıdır acep? Ama sanırım Jailbreak (Androidlerde olan root gibi) yapmam gerekecek. Muhakkak birisi Cydia üzerine tweak olarak eklemiştir. Eğer bakabilirsem yorum olarak eklerim.

Murat abiye sorup kendi kendime cevapladım :grin:

Abi rootsuz birşey yokmu
Paralel space

Vituralbox gibi uygulamalar da da pubg yi açmıyor

Modlu sürümü kullanırsan açılabilir

Ellerine sağlık :upside_down_face:

1 Like

Buda eski sürüm

Elinize sağlık ama ban atıyor dikkat :slight_smile:

Adamsın, eline sağlık daha iyilerinide bekliyoruz. :grin::grin:

Bekleme kanka üretime geç (:

Bende bu şekilde cıkıyo neden acaba?