Pubg Mobile & Lite Hileleri

Merhaba değerli Sktir üyeleri bu konu altında hangi oyunun hilesini istiyorsanız yazabilirsiniz tamamen kendi oluşturacağım script ile sizlere hemen hemen her oyuna hile sunmaya devam edicegiz
hile özellikleri:

Headshot:
Les recoil:
Wallhack: snapdragon için geçerli
Esp:
Speed:
Aimbot: 100-200-300 M
Magic Bullet:

Script’e bu hileleri olucaktır ve script’e giriş keyli olacaktır yani herkese özel key oluşturacağım ve key süresi 2 gün olacaktır kimsenin ban yememesi için iki günde bir güncellemeye devam edicegim o yüzden baya bir emek söz konusu olacak sizden tek isteğim lite için mi yoksa mobil için mi olsun yorumlara belirtmeniz yeterlidir iyi forumlar.

8 Likes

Mobil olsun , şimdiden emeğine sağlık iyi forumlar.

Eline sağlık şimdiden Mobil olursa iyi olur kral

Mobil için olursa iyi olur. Ayrıca Emulator Detected uyarısını atlatabileceğimiz bir Bypass’ta olursa çok iyi olur . Şimdiden emeğinize sağlık.

Script hilelerinde ban oluyor ben çok script denedim anti banlı olanlar bile banlandı config yaparsanız daha iyi olur configlerde ban olayı yok

kim diyor configlerde ban yok diye scriptleri kopyala yapıştır yaparsanız tabiki ban yer benim yapıcagım scripti 50 kişi bile kullanmayacağı için sorun olmaz veya hileye ban riski olan hileleri eklemediğim için sorun olmaz ve 2 günde bir düzenli olarak güncelleneceği için sorun olmaz o yüzden.

2 Likes

Bana life için yaparmisin rica etsem şimdiden teşekkürler

Mobil olursa daha iyi olur. Daha fazla kullanıcıya ulaşabiliriz bence.

pubg mobile kullanıyorum hocam, elinize emeğinize sağlık…

Merhaba Pubg Mobilin antihilesi iyi calisiyor eskisi gibi hile yapmak kolay degil! ban yeme olayi cok daha hizli oluyor artik yapabilirsen UC hilesi iyi olur ama o zamanda site cöker :grinning: