Pokemon Go yardımcı siteler

Selam dostlar malum pokemon go Türkiye’de resmi olarak erişilebilir hale geldi. Bu başlık altında size pokemon go ile ilgili size çok faydası dokunacak bilgiler ve internet sitelerini paylaşıcam.

Öncelikle ihtiyacımız olan şey

Blok-alıntı

Pokemon Go Hile bu başlık altındaki ap. yı kurup yüklemek.

Ardından

böyle bir görsel karşınıza çıkacak buradan isterseniz

Favorites kısmına tıklayarak Hot places sekmesinde en çok oyuncuların olduğu yere gidip raid kasabilirsiniz yada

Map’e tıklayıp New York City’ gidebiliriz ki asıl mesele burada başlıyor

mapte new york’u seçtikten sonra https://nycpokemap.com/ adresine gidip filtre kısmından hangi pokemona ihtiyacınız varsa onu seçiyorsunuz ve haritada karşınıza çıkıyor

bu haritada ihtiyacınız olan pokemonu gördükten sonra pokemon go oyununa girip map kısmından pokemonun olduğu bölgeye gidiyoruz.

O bölgeye gitmenin 2 yolu var 1. teleport 2. ayarlardan seçeceğiniz hızla gitmek. Ben 2. yolu kullanıyorum

burada speedi 120 yaparsınız rahatlıkla pokemonları yakalayabilirsiniz.

Dikkat etmeniz gereken

Verdiğim sitede bir yerden bir yere gitmek için oyun içindeki mapte karşınıza böyle bir bildirim çıkar;

burada eğer ‘‘walk’’ seçeneğini seçerseniz örnekteki gibi 19 dakikalık mesafeye yaklaşık 15-19 dakikada gitmiş olacaksınız ve oradaki pokemonu sorunsuz şekilde yakalayacaksınız ama eğer teleport kısmına tıklarsanız anında oraya ışınlanacaksınız fakat 19 dakika boyunca o pokemona saldıramazsınız eğer ki saldırırsanız o pokemon sizden kaçacaktır ve soft ban yeme olasılığınız artacaktır.

İlk forum deneyimim hatalarım olduysa af ola. İyi avlanmalar

3 Likes

Çok faydalı bilgi
Eline sağlık

1 Like

Harika bir yazı olmuş.

1 Like

teşekkür ederim sizin başlığınızı görüp bildiklerimi yazmak istedim sayenizde bu post çıktı :slight_smile:

2 Likes

bu yazıyı yazmama vesile olduğunuz için teşekkür ederim

Çok iyi yaptın. Eline sağlık beni kurtarmış oldun
Murat abiye mahcup olmadık en azından :)))

1 Like