Pokemon Go Hile

Merhaba arkadaşlar Pokemon Go oynayan varsa bu hileyi kaçırmasın şiddetle tavsiye ederim.site girip free sürümü indirmeniz yeterli

Konu hakkında wiki eklendi :point_down:

Arkadaşlık isteği atabilirsiniz trainer code

6945 6249 0930

4 Likes

Sitemizde adminler dışında paylaşılan programlar ve linklerden , indirenler sorumludur.
Bu konu üye tarafından yazılmıştır.

Daha çok detay vermen mümkün mü? Kullanımı ve diğer konularda

2 Likes

Murat abi youtubede Kullanımı ve detaylı anlatımı var linki atsam olur mu ?

Yazılı açıklasan daha iyi olur. Video uçar yazı kalır. Güzel bir şey bulmuşsun biraz aban :slight_smile: Yıllar sonra bile adın anılacaktır.

2 Likes

Ios için çıkarmı Pokemon Go hilesi murat abi :slight_smile:

1 Like

Ios bir telefon edinmem gerek. Eskilerinizi gönderin:)

1 Like

can kurtaran bi post ve link eline sağlık

1 Like

Pgsharp yazip indirin uzun zamandir var bu vip key var suan elimde hatta 1 aylik ülke ülke gezip topluyorum ne var ne yok 100 iv

1 Like

Uygulamayı indirdim ama yüklenmedi diyor

Pokemon Go varsa sil

Tekrar yükle çalışır

1 Like

İki sene önce Ipogo isminde ücretsiz olarak IOS için hile dosyası vardı. Web sitesinden bir tıkla kolayca indirebiliyorduk. Baktım ama sanırım ücretli olmuş pek anlamadım. Google da aratabilirsin. Çözüm bulursak buradan alıntılayalım hocam :))

1 Like

Sanırım bu poki pokilere de el atmam gerekecek :slight_smile: Yoksa oradan oraya savrulup gps ile uğraşacaksınız.

3 Likes

Aynen usta. Bunu yaparsan bir sen yaparsın. Başkada birşey demeye gerek yok. :+1::wave::wave::wave:Her zaman yanındayız ve takipteyiz.

1 Like

Telefondan Sahte GPS ayarlarını nasıl açılır? Resimli bir açıklama olursa çok sevinirim. Benim gibi bilmiyenler vardır mutlaka. Şimdiden teşekkür ederim. Herkese selamlar.

Buradan inceleyebilirsiniz.

3 Likes

Teşekkür ederim arkadaşım. Emeğine sağlık :wave::wave::wave:

1 Like

Rica ederim sırf senin mesajından dolayı açtım o konuyu :slight_smile:

2 Likes

Eyvallah. Adamsın :slightly_smiling_face::wave::wave::wave:

2 Likes