Pocket Troops: Strateji RPG

6 asker ile takım oluşturarak oynanan, saran bir oyun. Biraz bahsetmek isterim.
Standart askerler 6 farklı sınıflardan birine mensuptur. Bunlar:

• Trooper = Dayanıklı, orta ve yakın menzilde etkilidir.

• Scout = Çok dayanıklı değildir. Fakat düşmanı olumsuz etkileyecek yeteneklere sahiptir.(sersemletme, yakına çekip kritik hasar atma ya da uzağa savuşturma gibi. Birden fazla düşmana saldırabilir.

• Sniper = bunu hemen herkes bilir. Uzak menzilde çok etkili ve düşmana ciddi hasar verebilir. Kamufle olabilir.

• Commando = ofansif tank diyebiliriz. Otomatik ağır makineli silahları uzun menzilli silahları kullanabilir.

• Gunner = Çoklu düşmanlara yüksek hasar verebilen ağır silahlı bir yıkıcı. Genelde bazuka kullanır. Drone ve elektromanyetik gitar da kullanabilir.

• Spy= yakın dövüşçü. Tekli hedeflerde etkilidir. Düşmanın bir anda arkasına ışınlanıp direkt öldürebilir.

Bu sınıflar dışında yüksek kalitede özel herolar da mevcuttur. Aşağıya bırakıyorum:

Jet li:

Will Smith:

Sylvester Stallione:

Arnold schwargzeneger ( Yanlış yazmıs olabilirim :smile: )

Jason Stattham:

Chuck Norris:

Bu herolar gerçek para yatırılarak alınıyor. Ancak şanslıysanız düşük bir ihtimalle shopta gold karşılığında satın alınabiliniyor.

Ekstra hero:

Che Guevera:

Bu hero yalnız gold ile satın alınabiliyor gayet makul bir fiyata.

Oyunun sıkıntısı şu askerlerin seviyelerini arttırmak, iyi kalite ekipman/silah bulmak çok zor. Özel bölümlerden iyi ödül alma şansı var ama o da baya zor. Ben telefonda hile bulmak için game guardian ile birlikte açtığımda oyun yükleniyorda takılıyor. Hiçbir şekilde giremiyorum. Eğer girmeyi başarabilirseniz:

• Gold
  • Exp
  • Yıldız
  • yüksek hasar/ölümsüzlük

Bu dördünden birisi için işe yarar bir açık bulunsa çok işe yarar. Saygılarımla.

Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.Heyworks.PocketTroopsVK

2 Likes

Şansımızı deneyelim

1 Like

Gelse iyi olur

Girmeyi başardım. Warship hilesindeki taktiği uygulamaya benzer bir takas sistemi var (altın karşılığı para almak) ancak değerleri değiştiremiyorum. @Trgala abiden fikir alsam iyi olacak.

1 Like

Çok güzel bir oyun umarım hilesi gelir