Penny & Flo Multi Hack (Gold-Stars-Level)

Ve tekrar merhaba…
Not: Bu konuyu Ana Konu olarak uzun tutacağım. Video ve açıklamalar, başka hilelerim için referans olacaktır.

image

Penny & Flo oyunu açıklaması:
Farklı mekanlarda Ev ve Bahçe dekorları, Tasarımları ve Restorasyonu yapabildiğiniz, Müşteri etkileşimli, Match 3 denilen 3 Eşleştirme oyunu olan Penny and Flo oyununda, oyunun tek parası olan Gold, Yıldız ve Level hilesi!
(Homescapes’ten biraz farklı, tek mekan ile sınırlı değil)
Oyun Etkileşimi;

Hileyi Game Guardian (Paralel gösterim için) ve Cheat Engine ile göstermeye çalıştım.
İndirmek ve kullanmak isteyenler için; Cheat Engine 7.2

Video da hileyi NOX Player ile gösterdim.
Neden NOX Player?
Nox’ta hangi oyunu açarsanız açın, oyunu BlueStacks gibi Sistem tepsisinde yürütmez, her zaman kendi oluşturduğu süreçte açar ve sunar.
Nox’un oyun süreçleri daima: “NoxVMHandle.exe” tepsisinde olur ve sizi yanıltmaz.

Ve bir bonus: Nox’un ayarlar penceresinde Nox’u tek bir tık ile Root’lama ve Root’lu kullanma şansınız mevcut. (Elbette bu isteğe bağlı )

Bu sebep ile tavsiyem (Windows Masaüstü için) :
Nox Player Android Emülatör

Videoya ek olarak hile hakkında yapacağım açıklama;
Level hilesinde ve diğer hilelerde tüm sonuçları değiştirmeyin, mümkün olduğunca nokta atışı yapın. Özellikle level hilesinde yanlış bir değer değişimi, oyun sayfasının çökmesini sağlar ki; Yanlış değişen değer, oyun tarafından kendisinin işlediği değer olduğu için yazılıma eklenmiş koddur, siz doğru değeri bulun (Yanlış olur ve sayfa çökerse, bir sonraki denemenizde listelenen sonuçların bir sonrakini değiştirmeyi deneyin) ve değiştirin. Olmazsa pes etmeyin (Ban yok!) tekrar deneyin :wink:

Nasıl yapılır;
Not: Videoyu kesip biçmeme rağmen çok uzun olduğu için sıkıştırmaya karar verdim ve bu neden ile biraz hızlı ilerleyebilir. Yapmanız gereken video penceresinin sağ alt kısmında ayarlar dişlisine tıklamak ve Oynatım Hızını: 0.5 veya 0.2,5 oranına çekip yavaşlatmanız. (Elbette aşina olanlar sadece yolu görmek için daha da hızlandırabilirler. :wink: )

İşte bir görsel:

Bu bağlamda ek olarak bir kaç eğlenceli oyun daha vereceğim.
Konun başında belirttiğim gibi, referans ve video yine bu konu olacak.

Tekrar görüşmek üzere; İyi Oyunlar…

5 Likes

Eline sağlık çok güzel bir seri olmuş. Bağlantılarda harika yönlenmiş.

1 Like

Teşekkürler…
Elimde bir proje var, bitirdikten sonra site için 2 konuya odaklanacağım;

1. Facebook için Trainer’e devam…
  2. Yapmak isteyenler için Trainer örneği ve kullanım açıklaması… (CE ile)
2 Likes

Bekliyoruz

1 Like

Emegine saglik CE ye fısıldayan kız.

1 Like

Hile için çok teşekkür ederim çok faydalı oldu eline emeğine sağlık

1 Like

Eline sağlık…

1 Like

Ellerine emeğine sağlık bu kulvarda sktir ile çalışmaya devam etmelisin…

1 Like

eline sağlık güzel çalışma

1 Like

@AylinCE rica etsem sendeki cheat engine sürümünü benimle paylaşır mısın link var mı

Bu Konudaki sürüm ve eklentileri kullanıyorum.

• Sitecde CE için paylaşımlarım da kullandığım diğer eklentilerdir.
    Özellikle bilmek istediğin veya yapılmasını istediğin bir şey varsa lütfen söyle.
1 Like

Teşekkür ederim olursa söylerim gerçekten çok sağol

1 Like

teşekkürler kardeşim

1 Like