Oyunların Game Guardiana Yakalanmaması İçin Ayarlar

Oyunların Game Guardiana Yakalanmaması İçin Ayarlar konusu bir çoğunuzun hayatını kurtaracak.

> Nedir Bu?

Çoğu oyun daha siz arama yapmadan önce aslında game guardian varlığını anlar. Bunlardan en basit anlama yöntemi ise, sorgu sırasında kasılmalardır. Ek kasmalar oyun sorgusu aralıklarında akışı engeller bu da oyundan atılmanıza veya sizin bilinmenize sebep olur. Hile yapmasanız bile kasılmalar sonu oyundan düştüğünüz çok olmuştur.

Hadi beraber bu konuyu bir çözelim.

Ayarlara bakalım ve açıklayalım.

1- Game guardianı oyundan gizlemeliyiz. Bunu game guardianı açar açmaz yapmanız gerekmektedir. Yani oyunu açmadan yapmak en doğru şey.

image

Burada karşınıza 4 seçenek çıkmaktadır.

Dikkat etmeniz gereken şudur. 2 ve 3 numara yüzeysel olarak az etki yaparken 1 ve 4 tamamen gizler. Fakat 1 ve 4 numarada söyle bir sorun vardır. Gizlediğiniz zaman hızlandırma ve bazı şeyler yapılamaz.

2- Kasmayı en aza indirmeliyiz. Bu sayede oyunlar tarafından yakalanma riskimiz azalır.

image

Dondurma aralığı bize kod bulmada süre sınırlamayı sağlamaktadır. Bu da oyunlar tarafından net şekilde yakalanmaktadır. Bunun değerinin 0 olması sizi çoğu oyunda kasmalara karşı korur.

3- Ekstra koruma önemli. Sorgular yapılıp değiştirme işlemi uygulanırken, oyuna eski kodlarını da göstermemiz, algısında soruna yol açacaktır. Bu da bir avantajdır.

image

Aslında olması gereken kısım, geri yükledir.

image

4- Game guardianı iyice yavaşlatarak sorgulara takılmayı azaltabiliriz.

image

Bunun en önemli faydası, anlık zorlama yerine daha yavaş işlem yapmasıdır.

image

5- Çağrıları da boşa aldık mı bu araba kolay gider.

image

Birazda kullandığımız sistemi rahatlatalım. Burayı alternatif olarak seçmeniz, boşa düşürmeye neden olacaktır. Bu da sistem kasmalarını önler.

5 Likes

Abi bu idle mafia içinde geçerli mi o oyuna artık erişim saglayamiyorum

1 Like