Önemli Bilgilendirme

Sistem

Kullandığımız sistem arayüz nedeniyle karmaşık bir yapıda. Bu sebeple güncellemeler zorluyor. Zaman alıyor. Bir kaç ay içinde sistem tamamen oturacaktır.

Üyelikler

Bildiğiniz gibi sitemiz 2 ay önce kuruldu ve güzel bir etkileşim aldık. Fakat yeni üyelikler sürekli hile istediği için , üyelikleri durdurduk. Fakat sitemiz hala herkese açıktır. Dosyaları üyeliksiz indirebilirsiniz. Konulara bakabilirsiniz.

İçerik

Sizlere yardımcı olacağını düşündüğüm bazı içerikler (Oyun-hile dışında) eklenmeye başlanacaktır.

Hile

Seri şekilde adminlerinde yardımı ile hileler eklenecektir. Sitemizde hala az hile olduğunun farkındayım.

Sağlam oyun hilelerini ise haftalara yayacağım. Kısmet olursa yeni yıla girerken site baya yüklü olacaktır.

Vip konusu

Sitemiz aylık olarak 320 tl (Server) masrafı + mail için aylık 29 dolarlık bir smtp ağına sahiptir.Kullandığımız sistem sadece server üzerinde çalışabilmektedir. Hosting kullanamadığımız için zamanla maliyette artacaktır. Bu sebeple ön vip alımları yapıldı. (Yani vip alımları aslında bir nevi sponsorluk olayıydı.) Şuan maliyet konusunda sorun olmadığı için ek vip alımlarını yeni üyeliklerle beraber durdurduk. Önceliğimiz sitemiz.

Son Söz

Bu sitenin amacı sadece hile değildir. Size fayda sağlayabilecek her şeyin paylaşılmasıdır. Mali konuda herkesin sorunları olduğunun farkındayım. Bu sebeple kanuni olarak sorun yaşanmayacak tüm içerikler eklenecektir.

Bu sitenin bir avantaj sağlama sitesi olduğunu unutmayın. sktir’in diğerlerinden farkı, işe yarayacak sorunsuz ve saf bilginin hızlıca sizlere ulaşmasıdır. Siteyi para üzerine kurulu sanmayınız. Para sadece ilk etapta masraflar için gerekmektedir. Bu siteyi sürdürmek bizlere, yaşatmak ise sizlere sorumluluktur. Sevgilerimle.

9 Likes

1 seneye kalmaz bomba gibi geliyoruz.

3 Likes

Bence donate kısmı eklenmeli siteye.