Not: Konu dışı.. :)

Sen git Facebook’tan beni bul ve en çok istediğin şeyi yazıp, cevap vermeyeceğimi düşün… :slight_smile:

Sitede nickin nedir bilmiyorum zira faceni gizledim…
Ve emin ol sistem yazılımı değilim… :slight_smile:

İlle dileğin o ise ben buradan söyleyeyim:
@Trgala Murat başkan: Sistem kodumu güncelleme, böyle iyiymişim…

İsteğin oldu ise son bir sözüm var sana;
Sende bu masumiyetini hiç kaybetme, senin de sistem yazılımın hep böyle kalsın hemi… :slight_smile: :slight_smile:

4 Likes

Arkadaş kısmen haklı aslında haha.

1 Like

Hırslı birine benziyor, bari aklında kalan soruları sorsaydı bulmuşken :slight_smile:

1 Like

Sadece Tiny Gladiators 2 oynuyormuş… Mecbur oyunu tekrar yükledim. Aslında tam senin öğrencin olacak nitelikte (“daha bir hileyi bitirmeden öbürü geliyor bırakıp ona geçiyorum, yetişemiyorum” diyor) Sende program hastası, elinin değmediği oyun veya kodlama kalmadı… :smiley:

1 Like

Haklılık payı yok değil :smiley:

1 Like

Hazır konu dışı iken. Ben masaüstü PC sattım bana fiyat performans bir laptop lazım.

1 Like

Hemen en yakın A101 e git, bildiğim en sağlam marka Lenovo laptop ilanına bak, 3000 TL cebine zamanla yapacağın değişiklik; 500 TL ile 4gb ram i 8 GB yapmak ve lazımsa 128 GB SSD yi 600 TL ile 256-512 yapmak…

Önemli olan işine yetecek kadarı, 10 yıldır Lenovo 6gb ram son 3 yıldır 128 GB SSD kullanıyorum, “abla yoruldum” demedi… :slight_smile:

1 Like

Aradığım pc unreal engine programında az da olsa iş görmesi. (Yıllarca oyunlara hile yapmaya uğraştık. Oyun nasıl yapılır onu öğrenmek istiyorum.)

Elimde 1tb samsung 980 pro m2 ssd vardı onu da saatım ve pişmanım :frowning:

1 Like

Yükseltmeler zamanla yapılır, çekirdek 4 ten fazla olsun, işlemci 3 veya üzeri…
Oturaklı bir şey istenirse, 5000 den kapı açılır ve yükseltme ile uğraşılmaz… Elbette kullanım sebebine orantılı karar vermek önemli…

Elimde şimdilik 4bin var. Biraz daha koyup o şekilde almak daha mantıklı gibi.

1 Like