Ninjas Creed Hile

Ninjas Creed hile ile karşınızdayım.

Oyun Hakkında

Ninja’s Creed, çeşitli suikastçı silahlarıyla ücretsiz, eğlenceli 3D gerçek keskin nişancı atış oyunlarından biridir. Gerçek güçlü bir çekim deneyimi ve harika 3d grafikler hissedeceksiniz. Gölgede saklanmanız, suç çetelerini gizlice ortadan kaldırmanız, yeraltı anlaşmalarını bozmanız, adaletimizi silmeniz ve suç güçlerinin yüce liderlerini öldürmeniz, her bölgenin okçu atış kralı olmanız gerekiyor! Hepsini ez! 2021’de Ninja suikastçısının unsurlarını birleştiren ve ücretsiz olarak oynanan destansı bir fps nişancı oyunudur. Aksiyon okçuluk macerasına atılan ilk kişiliğe başla, hedefe kilitlen ve kötülüğü bir okla bitir, adaletsizliği ortadan kaldır, şehrin görünmez koruyucusu ol! Kahraman ol ve atış kralı ol, yetenekli okçu atıcısın!

:round_pushpin: Oyun:
● Hedefleri takip edin, yeraltı anlaşmalarını bozun ve eğlenceli suikastçı görevlerini tamamlayın
● Hedefi kilitlemek için Kartal gözlü kullanın, bazen strateji kullanmanız gerekir

Oyun Linki

Hilede neler var?

• Sınırsız Para

Gerekenler

Telefondan hile yapmak için Root’suz GameGuardian Kurulumu

Emulatörden yapmak için: Memu Play Emülatör Game Guardian Kurulumu

Video

8 Likes

saol reis . elmas hileside gelirmi yada enerji hilesi

1 Like

İlerliyen zamanlarda bakacam

yalniz hesap ban alıyor :frowning:

1 Like

Miktarları düşük tutun

miktarı videodakinin çok çok altında 20000 bin yaptım 5 farklı hesap üzerinde denedim . farklı yollarlada nakit kazandım ama koruması hemen algılıyor. arena kısmını kapatıyor hikaye modunda oynatıyor sadece yani offline

1 Like