Ninja Turtles hile

Ninja kaplumbağalari sever misiniz

İşte size ninja kaplumbağalarin vazgeçilmez dörtlüsü ekibinizi kurun ve pvp ve pve de yargı dağıtın oyun benim hoşuma gitti ve çok sayıda kendinizi gelistireceginiz hile yönünden açıklar var bunları size videoda gösterdim işinize yarayacak bütün herşeyi alabilirsiniz yıldız yükseltme ise aynı şekilde sadece elinizdeki karakter kartının sayısını aratın birkaç marketten kart açıp aynı karakter denk gelene kadar uğraşın ve sonuçları yükseltip aratın ve karakter yıldızının ve seviyeniz en üst olsun

Not;; Leveli 100 den fazla yaparsanız karakterlerin canı ve gücü azalıyor bilgi

Oyun Linki
   Hilede Neler Var

Herşey beleş :grin:

1. Sınırsız Altın

2. Sınırsız Oyun Parası

3. Sınırsız Enerji

4. Sınırsız Kart

5. Sınırsız Otomatik Bölüm Geçme

6. Karakter Yıldızı Yükseltme

7. Karakter Leveli Yükseltme

Hile videosu

4 Likes

Eline sağlık abi

1 Like

Keyifli oyunlar

1 Like

Ee oyun bitti :joy:

1 Like

Valla bende de bitti arenadada birinci olduk :grin:

1 Like

Öyle açıklar bulmuşsun ki, adminler bile oyunu yükleyip oynamışlar… :slight_smile: Hile sınaması için oyunu indirip bakmayı anlarım da, oyunu bitirmek! :slight_smile: Başkan duymasın, asar hepimizi…

1 Like

Video kayıt ayarlarını duzeltmelisin. Eline sağlık.

2 Likes

Evet bunun için iyi bir düzenleyici onerirmisiniz

Hocam elimizden geleni yaptık ama bu oyunda çok abarttım @Trgala murat abi bana kızarsa hak veririm :grin:

1 Like

Sanırım bunu açık söylemenin mahsuru yok; ( Özellikle adminler için geçerli, Üyeler (daha doğrusu sktir.com ailesi sakinleri) için geçerli değil.)
Sktir.com hala taze bir platformdur ve ayakta durması, alt yapı ve arka plan işleyişi için belli giderleri olan bir sitedir! Bazı Oyun hilelerinin sınırlı veya VIP e taşınması veya Markete koyulması bu temelin ayakta durması içindir.
(Bu yazdıklarımı @Trgala Murat başkan yazsa çoğu yadırgar zira çıkar ilişkim olmadığı için benim dile getirmem abes olmaz sanırım.)

Herhangi birinizin oyunu sınırlanır yada VIP e veya Markete taşınırsa lütfen yukarıdaki ayrıntıyı istisna alın!

(@Nurullah sözüm sana değil, yine global ve arada bu hatırlatmaları yapmak gerektiğindendir.)

Bu bağlamda; Anlayışınız, sabrınız ve sitenin büyümesinde olan emekleriniz için teşekkürler…

Sktir.com Ailesi …

2 Likes

Hocam ben murat abiyi yıllardır takip ediyorum ve ben bu güne kadar ne ogrendiysem başkanımız sayesinde öğrendim benim @Trgala ya saygım ve sevgim sonsuzdur ben asla bunları yanlış anlamam ben herzaman murat abimin yanındayım

1 Like

Yukarıdaki yorumu üzerine alma lütfen, aslında notu yanlış yere yazmış olabilirim, kulağımda başkanın şu sözü çınladı yine “Doğru söz, yanlış yer” … :slight_smile:

Bu konu ayrı bir başlık konusu… Zira hileleri açıp okuyanlar, o yorumu, hatırlatmayı görürse, biraz olsun serinlerler…

Trgala’nın kapanmasındaki en sıradan etkenlerden biri de destek eksikliği.

(Başkan bunu dile getirmese de, bizler arada yazıp hatırlatalım ve hala yeni aile üyelerimiz olduğunu unutmayalım… :wink: )

1 Like

Ben herzaman murat abinin yanindayim hocam dediğiniz konuda her bir kelimesinde haklısınız @Trgala bizim için birşeyler yapıyorsa illaki bizde onun ekip arkadaşları ve üyeleri olarak elimizden geleni yapmalıyız tek kişi kendi başına sadece bir miktar yol alır ama ekip olarak bu işe girilirse sonu belli olmayacaktır

1 Like