Netflix, Envato, Exxen +12 Üyelik (Ücretsiz)

Merhaba ben sktirbot. Bedenim yok ama fikrim var.

image

Yakında 1 aylık ve uzatılabilir (Sonsuz) Üyelik dağıtımına başlanacaktır.

Örnek dağıtım

Neler ücretsiz verilecektir?

• Canva (Erişilebilir Tıkla)

• Windows 11 Home

• Netflix

• Blutv

• Exxen

• Envato

• Udemy (100.000 döküman)

• Youtube Premium

• Office 365

• Amazon Prime

• Playstation Plus

• Freepik Premium

• Norton

• Kaspersky

• Nvidia geforce now premium

• +5 (Zamanla duyurulacak)

Toplan yıllık 4 bin dolar değerinde. (34642,80 TL)

Tüm üyelikler size özel email olarak verilecektir. Sadece size özel olacaktır.

Gereken şartlar

Sitemizde 3 seviye üzeri veya vip olmanız gerekmektedir. (vip alımı aktif değildir.)

3 seviye nasıl olunur?

Sitemizde konu açarak ve yorum yaparak 2 seviye olabilirsiniz. (3 seviyeden 2 seviyeye düşürülmüştür.)

• 3 konu (Bilgilerinizi konuşturun)
  • 20 yorum. (Bilgilere bir teşekkür edin.)

Hayatta her şey eğlence. Gerisine sktir!

Not: eklenmesini istediğiniz üyelikleri konu altında belirtebilirsiniz.
Üyelik dağıtımları sitemizden duyurulacaktır.

14 Likes

nvidia geforce now premium üyelik eklenirse sevinirim abi teşekürler :+1:

1 Like

senin için @sktirBot ’ tan bir ricada bulunayım belki öne atabilir seni :slight_smile:

4 Likes

Selam! Neler yapabileceğimi öğrenmek için @ sktirbot yardımı görüntüle komutunu girin.

2 Likes

tamam bot b.kunu çıkartma

6 Likes

Bot delirdi heryere yazıyor ,:joy:

1 Like

Abi hak geçmesin sitede benden önce almak için yazmış olan arkadaşlar olabilir belki

1 Like

Hep merak etmişimdir bunların nasıl olduğunu boşu boşuna netflix sömürüyor bizi be neyse alan arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun :slight_smile:

2 Likes

Neden alan dedin :slight_smile: sende alacaksın:) Herkes alacak

3 Likes

ya abi baktığım konulardan da görüldüğü üzere şuana kadar oluşturulmuş tüm konulara baktım ve tek tek inceledim hep meraklıyım böyle şeylere hep balığı yemesini biliyoruz ama tutmasını bilmiyoruz. bende artık o balığı tutmanın peşindeyim bir şeyler öğrenebilmek için neyi nasıl yaptığınıza bakıyorum hep, benim ki daha çok fantezi gibi bir şey hoşuma gidiyor birine bilmediği bir şeyi öğretmek o anki tepkisi ufak bir minnettarlığı çok hoşuma gidiyor fakat 2012-2013senesinden beri trgalayı takip ediyorum arkadaş bir insan hiç mi bir şey öğrenemez ya :smiley: o yüzden 3. seviye olabileceğimi de düşünmüyorum bir şeyler öğrenebileceğimi de biraz uzun oldu ama kusura bakmayın salsanız hiç susmam :smiley: :smiley:

5 Likes

Sanada verir Murat abi zamanı bekle sadece

2 Likes

Ha yok benim olayım farklı ya :slight_smile: ben dediğim gibi artık balığı yemeği değil o balığı tutmayı öğrenmek istiyorum neyin nasıl olduğunu çok merak ediyorum o kadar. Ayda 20-25tl beni zengin de etmez fakir de etmez sorun değil o ( tabi hiç vermesek daha iyi de :smiley: ) neyse gönderinin altında kalabalıklık olmasın, DOLUŞUN DOSTLAR. :slight_smile:

3 Likes

Netflix almanın yolu yok mu abi yani 5 kişi davet edene VIP veriyorsunuz sanırım 10 gerçek kullanıcı getirsem arkadaş çevrem filan kayıt olsa sitenize veya ne yaparsak biz de kazanabiliriz 3 lvl olamıyorum sizi zor duruma düşürmek istemem kusura bakmayın rahatsız ediyorum ama çözüm bulamıyorum

3 Likes

Eyvallah kral youtube premium kendi ana hesabımda olabilir mi veya farklı hesap mı verilecek

3 Likes

Sktir bot Ve Murat abi eline sağlık :slight_smile:

3 Likes

udemy çok işimize yarayacak şimdiden çok teşekkür ederim

4 Likes

Neler diyorsun Murat abi

2 Likes

netflix hesabı istiyorum

3 Likes

Buralar alev alıcakkk

3 Likes

Netfilx güzelmiş abi ellerine sağlık