Mobile Legends Hile Bang Bang Script Menü ( Dron Görüşü - Radar Hile - Skill Sıfırlama)

Mobile Legends : Bang Bang Script

Oyunda tek atma vb hileler ne yazık ki botlar için geçerli oluyor. Fakat uzun bir süre kullanacağınız online de dahil çalışan script menümüz var.

Menü de Ne Var ?

Dron görüşü 2x
Radar Map ( Düşmanlarınızı Görün)
Kamera Açısı ( Map’ taki bütün yerleri görün)
No Coool ( Kahramanınızın skill süresini 0 a indirin) - Aynı Zamanda 0 Mana

1

AYRINTI

6 Hero için skill sıfırlama süresini 0 a indirdik. Şimdi geçelim oyun videosuna

GEREKENLER
1 - Gamme Guardian
2 MOBİLE LEGENDS HACK SKTİR.COM MENÜ.lua (238.4 KB)
Şifre : sktir veya Sktir

VİDEO:

8 Likes

Güzel

skill sıfırlama belirli karakterler için yapıldı.

1 Like

Kaptan eline saglık çok güzel olmuş kullansak ban yermiyiz kendi hesabımla yoksa farklı Bi hesaplamı oynayalım

Oyunda abartılı hileler yapmadım. Rahatlıkla kullanabilirsiniz; Fakat her zaman söylüyoruz [ABARTMAYIN ÇAKTIRMAYIN] :slight_smile:

2 Likes

Hocam eline sağlık şu okçu olan miayı da ekleyebilir miyiz uğraştıracaksa hiç sorun değil sorayım dedim sadece :slight_smile:

Bi de sadece game guardain açık olması halinde hiç bi komut vermeden daha bağlantı sorunu verip atıyor oyundan hocam bunun bi çözümü varmıdır

Denedim bir sıkıntı yok video çekip atıyorum.

oyun içinde yapacaksınız skill sıfırlmayı, lobi de değil

1 Like

her isteyene kanıt atarsan işin zor.

1 Like

Emeğe saygı teşekkürler eline sağlık dostum

1 Like

Üstat dosyayı kuramıyorum bozuk iniyo nsl yapabilirim

kurulum yok indirip game guardian ile açacaksın.

Saol kral

Hocam bunda savaş içi para hilesi yok mu dwordda aratıp bulup değiştirince oyundan atıyor bir çözümü varmıdır size zahmet

Malesef scripte dökemem manuel gerektirir. Modlama içinde lib içine dalış yapılırsa bunu oyun içi sabit tutabiliriz. Script için uğraşıyorum.
1

Manuel şekilde bi anlatım olabilirse de güzel olur şimdiden emeğin için çok teşekkürler hocam.

Bir sonra ki oyun güncellemesini bekliyorum malesef elimdeki script menüyü şifreledim. Güncelleme’den sonra üstüne düşeceğim. manuel olarak @Dartmol paylaşmış.

Mobile Legends: Bang Bang Oyun içi Altın Hilesi

Damage hile yaparmısınız

Hile deneyimini paylaşır mısın? Beğenmedin mi yoksa scripti :slight_smile:

1 Like