Mobile Legends: Bang Bang hilesi

Merhaba arkadaşlar bu gün sizlere Mobile Legends: Bang Bang tek vuruşta öldürme hilesini verecem :slight_smile:

hile konusu : tek vuruşta öldürme

oyun hakkında:
Gerçek insan rakiplere karşı yepyeni bir 5v5 MOBA hesaplaşmasına arkadaşlarınızla birlikte katılın! Favori kahramanınızı seçin ve arkadaşlarınızla birlikte mükemmel takımınızı oluşturun. 10 saniyelik eşleşmeler, 10 dakikalık savaşlar. Bilgisayardaki MOBA ve aksiyon oyunlarındaki koridorlar, ormancılık, kule saldırıları, takım savaşları gibi tüm deneyimler avucunuzun içinde! Mobil E-spor’da kendinizi burada geliştirin!

Mobile Legends: Bang Bang, aradığınız mobil MOBA oyunu. Takımını oluştur ve düşmanları savaş alanına gömerek nihai zafere ulaş!

En yeni mobil MOBA eğlencesi sizleri bekliyor!

NOT: benim kadar abartmayın hile olduğu anlaşılmasın. haritada canavar kesin, rakibe diger skillerle vurup ölüm vuruşunu fiziksel saldırı sile yapın . ara sıra ölün hep öldürmeyin ban yeme durumunuz azalır :slight_smile: :rofl: :rofl: :rofl: :sunglasses:

2 Likes

Yanlışım varsa düzeltin ama, ilk oyunda 5-6 levele kadar bot atıyor maçlarda, karşıya gerçek rakipler geldimi, sunucu hatası veriyor kapatıyor oyunu. Bunun çözümü’de çok zor sanırsam.

1 Like

Ben o kadar ilerlemedim ilk defa oynadım deneyim dedim ona bakayım ben bir ileri seviye hesap varsa Onun üstünde çalışabilirim

2 Likes

Arkadaşın da dediği gibi videodakiler botlar ve hile botta sorunsuz çalışıyor ancak Gerçek kişilerle oynamaya çalıştığında sunucu hatası veriyor maalesef.

1 Like

Ben daha önce çok denedim gerçek oyunculara karşı çalışmıyor hata veriyor oyundan atıyor bu oyunda config hilesi var damage up yapıyorsun configle o zaman gerçek oyunculara karşı oynuyorsun hata vermiyor

1 Like

Bu hile botlara karşı hızlıca seviye kasmak için kullanılabilir.

3 Likes

Bu hileyi genelde botlara karşı penta-dörtte dört-oran ve kd kasmak için kullanıyorlar gerçek oyuncularda hile aktif olmuyor

1 Like