Mobile Legends Adventure Hediye Hesaplar

Merhaba sktir ailesi. Sizlere çeşitli oyunlarda hile yapılmış hesaplar dağıtmaya karar verdik. Bunlardan ilki Mobile Legends Adventure.

image

Şimdilik sadece 3 kişi ile sınırlı olacaktır. Daha sonra yeniden verilebilir.

Çekiliş için

Bu konuya yorum yazmanız yeterlidir.

24.10.2021 Pazar günü dağıtım gerçekleşecektir.

Lütfen oyunu daha önce hiç oynamamış arkadaşlar istekte bulunmasınlar. Çekilişler online araç ile yapılacaktır. Site görevlileri katılamaz.

Çekiliş sonuçları

Kazananlar

1. AlterionHyriser (Videoda görünen hesabı kazanmıştır.)
  2. Berke_Özkan (Random hesap)
  3. Drkloyd (Random hesap)
24 Likes

Helal olsun abi :grin:

1 Like

Abi müsaitse bi hesap istiyorum bende

Sktir farkı :slight_smile:

Kaliteyi bilenler şaşırmıyor artik :grinning:

Yorum :))

Eklemeden edemeyeceğim. Bu konuda beraber çalıştığım (Hesaplar) @Nixany @Pro_Ejder @Dartmol @LYNX 'e ayrıca teşekkürler.

7 Likes

Merhaba sayın tr gala, oyunu aktif şekilde hala oynayan bir bireyim, gerçekten bana çıkarsa eğer çok mutlu olurum çekiliş :slight_smile: iyi çalışmalar

grall grall :smiley:

Süper olmuş hll kral
Katılıyorum

cok iyi katılıyorum

oyunu önceden de oynayan birisiyim bu kadar gelişmemiştim bana çıkarsa çok sevineceğim. hayırlısı

hilesiz bu kadar gelişebilmek zaten mümkün değil. En azından çok uzun zaman veya ciddi para harcamak lazım

3 Likes

bakarsın bana çıkar çok şanssızım ama kısmet

Helal olsun abi 2012 den beri takipteyiz inşallah bana çıkar

Tebrik ederim emeğinize her şeyinize sağlık. Çok uzun süre oynadım bu oyunu gereksiz paralar yatırdım , bıraktım. Umarım çıkarsa bana tekrar başlarım oyuna

Efsanesiniz, umarım bana çıkar :joy:

daha önce oynamıştım sıkılıp bıraktım. çıkarsa tekrardan geri dönüş yaparm güzel oyundu :slight_smile:

Her zaman ki gibi Süper olmuş Baska Söze gerek yok

Süper abi elinize sağlık. Katılmak istiyorum