Mighty party yardım

Mighty party de ban yedim yeni bir hesapla giris yapmak istiyorum ama oyunun verilerini silip girmeme ragmen bu hatayı alıyorum ne yapmalıyım oyunu silip yükledim yine olmadı lütfen yardım

Forum da çözümü vardır.

Opps…! Mighte Party or Chick Wars vs. oyunlarında ban yemek, direkt oyun şirketine mesaj atmak ve oyununu sıfırlayıp baştan başlamalarını istemek ile bir nevi çözülür.
Aksi mümkün değil.
Farklı olarak oyunlarda ban riski varsa, en başından oyuna nasıl başlanacağı hakkında yeni bir öğretici konu açacağım, umarım yardımı olur.

Bunun nedeni gmailde olabilir. Telefondan ayarlara girin hesaplar kısmından ilgili maili kaldırın yeni ekleyin. Otomatik bağlandığı için olabilir.

Mighty party için Antiban ve Anticheat için bakacağim en kisa zamanda

1 Like

Maalesef Mighity Party veya aynı oyunun Nutakuya uyarlanmış 18+ yumuşak tabiri ile Chick Wars gibi oyunlarda Anti-Ban yapmak, sayfalarca Server.Save kodunu yeniden yazmak ile mümkün. Yani oyunu oynayacaksın ve server de kendini yok göstereceksin… :slight_smile: Bunu kodlamak kolay değil… Nihayetinde BAN kaçınılmaz!!

Bu tür oyunlarda hile sınaması iki şekilde çalışır;

1. Server kaydınız (Uzak Sunucu Kullanıcı Kaydınız gibi) yapılırken, Uzak sunucuda olan Cheat.Checked kodu önceki ve şimdiki verilerinizi karşılaştırıp, önceden yazılmış filtre kodlarından süzüp kayıt eder, Cheat.Checked işlevine (function) karşıt gelen gelişme varsa Serveriniz Banlanır! İşte böyle bir işlevi olan oyunlara Sunucu Taraflı Oyunlar denir ve paraya kıyan oyun şirketi bu yazılımı mutlaka yapar… Aksi ise Kullanıcı Taraflı Oyundur ve Mod’layıp Anti-Ban yapılabilir…

2. Şikayet ile bakılan ve takribi 1-3 gün içinde sonuçlanan Banlamadır. RPG, Lonca, İttifak gibi açığa çıkıp, dikkat edildiğiniz, diğer oyuncuların sizi gambazlaması ile mümkün olabilir…

Kaldı ki yukarıda bahsedilen oyunlarda yıllardır Mod lu sürümleri oldu ve (Modları yapanlar bizlerden bir kaç gömlek fazla olmalarına rağmen) hiç biri Anti-Ban yapamadı! Yukarıdaki 2 seçenek, Modderlerin ulaşamayacağı durumlardır…

Parallel Space’yi öneririm, hesap kaybetmeden inadına geri dönüp hile yapın :slight_smile:

İyi Oyunlar…

Ben yaparim :blush:oynamiyorum ama bu oyunu

1 Like

Anticheat disposeleri sıfıra çek

banları false yap tamamdır.

1 Like

Sonucu görmek için tavsiye;

1. Oyunun kodlanmış bir sürümünü indir (bulmak zor olmamalı)
  2. Yukarıda gördüğün Anti-Banı ekle…
  3. Oyunu max 4 gün oyna. ( Muhtemel elmas, altın hilelerini kullan ki zaten bir çok kilidi açmak için pvp-rpg savaş bölümünde 30’dan 10’uncu seviyeye kadar gelmen lazım ki bu da elmas, altın, sandık ve bilumum modlanmış oyun ayrıcalıkları kullanmak demek zaten)
  4. 4 gün sonunda hala global savaş bölümünde 10 leveldeysen (öncesi sonrası fark etmez, oyunun azami kontrolü neyse) tamamdır.

Banlanınca anlaşılacak ki; Oyun kodundan ziyade Şikayetlere bakan moderatör Baş role geçmiş ki ona da anti-ban olmaz… :wink:

Dene, keyifli oyun… :slight_smile:

2 Likes

Doğrudur :blush:Herşeyin bir çözümü vardir .

1 Like

Güzel paylaşım.

Kodlarına erişerek oyunun ne kadar elmas varsa oto Ban attığını vb öğrenilebilir.

1 Like

Evet bu tespit doğru bir bakıma…

Garden Scapes oyununun önce flash ve flash ölünce Gameroom içinde .dll kodlarında, Altın, Yıldız ve Hamle kodlarımı uygularken, şayet oyun kodunun “Check” işlevindeki maxLimitlerini yükseltmezsem, oyun hata veriyordu.
Senin verdiğin örnek aklıma onu getirdi…
Keza anti-ban varsa, max limit olsada ban olmaz, belki oyun işleyişinde hata olur o kadar…

Bu arada; Nacizane bilgi alış-verişi yapıyoruz, deneyim tazeliyoruz, söylemlerim kırıcı veya ukalaca olursa lütfen uyarın ve olmuşsa özür… :wink:

Estagfirullah efendim :blush:tabi bunun yaninda checkler de olabilir veya log larda servera giden takip.etmek lazim .bilgi paylastikca guzeldir

1 Like

Bu oyunların kodunu görmek için Android studio mu gerekli.