Mighty party istek

Hocam ben bir bok yedim ve mighty party oyununa aylar öncesinde armor games üzerinden başladım. Hile bulsak bile ki bulamadım hepsi android veya ios hilesi. Lütfen mighty party armorgames üzerinden hile paylaşın. Elmas lazım çok yavaş ilerliyorum artık hala lig 13 teyim.

2 Likes

oyun ismini tam yazar mısınız magic arena olan mı?

Biraz uğraştırdı ama beklemede kal :grinning:

oyun güzelmi indirelim oynuyalım denedin mi oyunu

1 Like

Güzel deneyin YouTube de videosunu izleyip bakabilirsiniz.

Elmas değeri çok artarsa direk bam atıyor oyun harcamaya göre . Aman dikkat. Murat reis yapmıştı bu oyuna hile.

1 Like

Kurşun yedim sol yanımdan :sweat_smile: ama ilkinde ban atmadı videosunu çekerken attı

1 Like

Belirli bir süre sonra veya elmas harcadıktan sonra atıyor :sweat_smile:

1 Like

Sanırım vip seviyesi ile harcanan elmas seviyesi bir birini tutmayınca oluyor .

2 Likes

anladım sağlık olsun ne güzel videosunu çekiyordum.

Ah ah ben de ilk yaptigimda nr kadar mutlu olmuştum. Ard arda legend herolari açarken . Sonra o lanet yazı cıktı ekrana baka kaldım. Ama bu oyunda zaman hilesi vermişti murat reis onda ban sorunu yok kapatmamışlarsa bilgisine oyunu sevenlerin

1 Like

Oyun android de var ama ben Armorgames üzerinden oynuyorum hocam ona dikkat edebilirseniz sevinirim. Hile çalışsın da atıyorum elması 1.5k falan yüklerim arada legend açarım makul seviyelerde tutarsak ban atmaz belkide.
https://armorgames.com/mighty-party-game bu linkten oynuyorum

Oyuna facebook ile kayıt olunursa , yapılan hile her yerde geçmiş olur. Bilgisyar veya mobil farketmez. (Gmail ile facebbok değiştirildi.)

Murat reis sen ilk 10 girmiştin bu oyunda yanlış hatırlamıyorsam. Hile paylaşımını bekliyorum şiddetle :sunglasses:

Hocam olmuyor. Armor games platformundan girdim diye diğer yerlerden aynı hesabı oynayamıyorum. Bununla ilgili panoramik’e mail de attım. Maalesef dediler kendileride.

Anlıyorum. Mobilden başlamanı öneririm. Farklı platformlara zaman ayırmak delilik olur. Tek platformda toplayalım hileleri

Sen hileyi hallette hocam başlarız nasılsa hızlı gelişir :slight_smile:

image

image

image

image

image

image

Fatalty

image

image

4 Likes

Yine geliyor 10 numara hile :drooling_face::drooling_face: