Merhaba TRGALA Abi, Gizemli Ses :)

Merhaba TRGALA Abi. Namı değer eskilerin gizemli sesi :slight_smile: Yeni siten hayırlı olsun abi. 2011 yılından beri seninle büyüdüm. Ne zaman yeni bir oyuna başlayacak olsam önce trgala da hilesi var mı diye kontrol edip hilesi varsa oyuna başlardım. Ne Legend Onlinelar , Komşu Çiftlikler, Dragon Cityler ağlattık aklımdan hiç çıkmaz. :blush: Sitende kendi yaptığım Stick Combat hilesini de yayınlamıştın ve çok mutlu olmuştum tabii o zamanlar trgala da herkes hile yayınlayamıyordu öyle basit değildi. Eskisi gibi geri dönmene çok ama çok sevindim. İnşallah eskisi gibi “bu oyunun hilesi kesinlikle olmaz” diyenlerin lafını ağzına tıkatırsın ki şimdiden sağlam oyunlara hile gelmiş.

Abi eskisi gibi dinç olduğunu düşünüyorum ve PES 21 mobile oyununa senden başka kimsenin hile yapabileceğini düşünmüyorum bu yüzden bu oyuna göz atarsan bir çok kişiyi memnun edersin ki bizimde bu durda hep seni desteklememiz ve arkanda durmamız gerekir ve öyle olacak.

Yeni site hayırlı olsun abi ve ses getirecek oyunların hilelerini dört gözle bekliyorum. Sırf o oyuna hile yapılmaz denilip sen hilesini yaptığın için bir çok oyuna başlamışlığım vardı ve o heyecanı tekrardan yaşamak istiyorum :smiley: İnşallah bu keyfi yaşatırsın be abi.

Selamlar.

2 Likes

Merhaba Barış öncelikle hoş geldin. Güzel yazın için teşekkür ederim. Hile yapacağım oyunları 4 sekmeye ayırdım.

1- Basit oyunlar. Konuşan tom gibi bunlara bakmıyorum.
2- Biraz hile yapımı zor 4x şifrelenmiş oyunlar
3- Xor tekniğine gebe hard oyunlar
4- Hile yapılması imkansız oyunlar. (Afk arena gibi.)

Şuan en büyük sorunumuz zaman. En azından benim için zaman. Bir yandan da tüm oyun hilelerinin sitede yer almasını istiyorum. Artık apk belasından kurtulmanız için. Hal böyle olunca ciddi bir mesai gerektiriyor. Bu nedenle öncelikle seviye 2 ve aralarda 3 - 4 e bakabiliyorum. Yani siteye girdiğinizde çok sağlam hile olsa dahi kimse 4 oyun olsun istemez. Çünkü konuşan tomda oynayan var. O nedenle 3 ve 4 seviye hileler (Senin istediğin de 4 seviye) biraz geç yoğunlaşacağım. Şimdilik amacım dediğim gibi siteyi doldurmak. Sevgiler.

2 Likes

Güzel yanıtın için ben de teşekkür ederim Murat abi. Hep beraber inşallah güzel yerlere taşıyacağız siteyi.

2 Likes